Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την πατήσαμε!!
Έχω κάνει την βόλτα μ και έχω βρεί τις κοπέλες που ξέρω για στανταράκια,αλλα λέω ας δοκιμάσουμε κάτι νέο και φρέσκο!
Αριστερά της στοάς,πρώτη φορά έβλεπα τη Ρόζα,ρουμάνα,1,55,μελαχρινή με ωράίο κωλαράκι και 1,5 βυζάκι μυτερό!
Με ανυσήχησε που δούλευε με αυτή τη τσατσα,γτ πάντα αν φεύγεις αυτή σε βρίζει,πως την έβαλαν λέω με αυτή την καινούργια δε θα στεριώσει πελάτη!
Όμως μπαινόβγαιναν πολλοί και εγώ ο μλκς δε ρώτησα κάποιον αν είναι καλά,μες στη ζέστη και την κάψα τ καλοκαιριού,ήθελα κάτι φρέσκο και δροσερο!

Τεσπα πληρώνω το πορνοαντιτιμο και προχοράω στα ενδότερα!
Σε 5' είχε κάνει αισθητή την παρουσιά της,αλλά και την απουσιά ταυτοχρόνως..
Μπαίνει μέσα την υποδέχομαι τη φιλάω και τι έκανε,σκουπίστηκε ρε μλκ λες και είμαι κανας βρωμιάρης..
Πωπω τρελάθηκα,δε το πίστευα αυτο π έκανε κ τόσο αδιάκριτα..
Ξάπλωσε μ λέει και βάζει το προφυλακτικό..
Προσπαθούσε,ξανάπροσπαθούσε τπτ..
Της λέω δε πρόκειτε να σηκωθει,αν και ήθελα πολυ να την ξεμουνιάσω κρατιόμουν μην μ σηκωθεί..
Έβαζε το προφυλακτικό,το έβγαζε,ξανατράβαγε μλκία,λέω απο μέσα μ μωρύ καριόλα θα σε παιδέψω όσο δε πάει...
Σε κάποια φάση μ λέει έχεις πρόβλημα;Της απαντάω ναι μαζί σ,μέχεις ξενερώσει ή φέρε πίσω τα λεφτά μ ή σηκωσέ τον μ να σε γαμήσω...
Η πράξη είχε περάσει σε άλλο επίπεδο..Αυτή είχε σκάσει,τι δε σ αρέσω να ρωτάει;Όχι!Να σε γαμήσω θέλω όχι να σε παντρευτώ..
Πολύ γέλιο είχε το σκηνικό,πήρα κατα κάποιο τρόπο το άιμα μ πίσω..

Αφου μ ψιλοσηκώθηκε,πέρασε την καπότα επιτέλους..και έκανε το παραδέχομαι τρομερό τσιμπούκι,τώρα επειδή τη νευρίασα,επειδή ετσι κάνει δε ξέρω..
Ήρθε απο πάνω μου,ψιλοβόγγαγε και τέλος τη γάμησα πισωκολλητό,όσο πιο δυνατά μπορούσα...δεκτική ήταν με λίγα κλεψίματα..

Αφού τελείωσα και βγήκα,πήρε το προφυλακτικό απτο πουλί μ και άρχισε να το ψάχνει μηπως τρύπησε...τώρα μπαίναν τα κομμάτια του παζλ στη θέση τους.
Ή έχει σχεσή το κορίτσι και ο σύντροφος δε το ξέρει και αυτή ελένχει τα πάντα και δε αφήνει τους πελάτες να την πιπιλάνε,μήπως αφήσει σημάδι ή όντως είναι περίεργη και τα αποφεύγει όλα.
Εν κατακλείδιν το κορίτσι δε κάνει για τη δουλειά,τσάμπα τα λεφτά και ας είναι και 10€,τσάμπα..
Δε ξαναμπαίνω ποτέ και με αυτή τη πουτάνα και με αυτή τη τσατσά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρόζα
Jason86
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2014
Χαχαχα!Το κουκλί σου τσιμπουκώνεται και γαμιέται με μια μεραρχία Αφγανοπάκηδων κάθε βδομάδα! Μεγάλο χαμόγελο
BO
Bill OldKostas
17 Ιουλίου, 2014
Ρε αλήτες, που πήγε το μήνυμα του προστατιτιδομεγιστοτιτανοτεράστιου ταγού μας picker?
BO
Bill OldKostas
17 Ιουλίου, 2014
Κάθε λεπτό θες να πεις..
17 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το σχόλιό μου, Jason86 δεν πάει σε 'σένα.Να μην παρεξηγούμαστε άδικα.
Είχε αναρτηθεί μήνυμα από τον προστατιτιδομεγιστοτιτανοτεράστιο ταγό μας picker που έλεγε:
" ... Χαχαχα!Το κουκλί μου τους ξενερώνει όλους! Έρωτας ... " ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Και εντελώς τυχαία αυτό το μήνυμα σβήστηκε από την διεύθυνση.Γιατί;
BO
Bill OldKostas
18 Ιουλίου, 2014
Τριμάλακα picker τράβα να γαμήσεις στο Μετάξι με 10 ευρώ, τη πουτάνα της ζωής σου για 7 λεπτά ακριβώς - μη μας πάθεις και καμιά προστατίτιδα - να νοιώσεις και λίγο αρσενικό, ευνουχισμένε τριμάλακα τρολομαλάκα.
Άντε και με την ευχή μου και καλούς απογόνους!
BO
Bill OldKostas
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5