Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε Τετάρτη βραδάκι στις 22.20 .
Έχοντας φύγει απο το προηγούμενο μπουρδέλο χωρίς να να γαμήσω , συνέχισα μαζί με τον φίλο beverly να δούμε και άλλα σπιτάκια.
Σήμερα σε αυτό το σπίτι δούλευε η Νεφέλη.Μια κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί. Μελαχρινή με κατσαρό μαλλί μακρύ λεπτή με πολύ ωραία φυσικά 2.5άρια βυζιά
που στο σωματότυπο της φαίνονται ακόμα μεγαλύτερα. Έχει πίρσινγκ στον αφαλό , και δύο τατού ένα στον ώμο και ένα στα πλευρά. Το πρόσωπο της είναι
"άγριο" , μιλάει πολύ καλά ελληνικά , είπε ότι είναι απο την Σερβία 23 χρονών και στην Ελλάδα είναι απο τα οκτώ της. Την κοιτούσα και μου λέει , ξέρω
δεν σου μοιάζω για Σέρβα εεε? Αρκέστηκα να της απαντήσω ότι επειδή έχω πάει στην Σερβία οι Σέρβες είναι πιο ψηλές....
Την ρώτησα αν έχει δουλέψει αλλού , μου απάντησε ναι αλλά όχι σε αυτό το στιλ. Της λέω σε στούντιο και απάντησε καταφατικά συμπληρώνωντας ότι τα στούντιο
βαράνε μύγες για αυτό ήρθε εδω....Με ρώτησε αν έχει μπάλα σήμερα και δεν έχει δουλεία? Τέλος Πάντων . Με ρώτησε αν θέλω ελεύθερο στοματικό , απάντησα
καταφατικά ,με σκούπισε σχολαστικά με μωρομάντιλο , κατέβηκε χαμηλά στα πόδια μου και άρχισε κατευθείαν πίπα. Ο πούτσος μου σκλήρυνε και σηκώθηκε μέσα στο στόμα της . Πίπα καλή χωρίς χέρι .
Πέρασμα προφυλακτικού και με ρώτησε αν θέλω να ανέβει από πάνω. Ανέβηκε αλλά ήταν λίγο άγαρμπη , ανέλαβα να δώσω εγώ τον ρυθμό . Την ανεβοκατέβαζα με τα χέρια
μου πάνω στον πούτσο μου. Αλλαγή στάσης , την σήκωσα στην κυριολεξία και σαν να κώνω κίνηση ελευθέρας πάλης την γύρισα ανάσκελα ατο κρεβάτι χωρίς να βγω από μέσα της.
Ιεραποστολικό για συνέχεια , με κοίταζε συνέχεια και έντονα κατάματα , εγώ έπαιζα με τις βυζάρες της , πότε τις χούφτωνα , πότε τις φίλαγα. Μετά απο κάνα 5λέπτο
τελείωσα. στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο και μπορώ να πώ ότι όλα ήταν καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2014
Δυστυχώς ή ευτυχώς, για ορισμένες κοπέλες η άσκηση του αρχαιότερου του επαγγέλματος σε μπουρδελα του 20αρικου ή σε στουντιο, θα γίνει ένα επιπλέον τσοντάρισμα στο εισόδημα τους, ως άλλο εξτραδάκι. Είναι αδύνατο να ζησει μια κοπέλα κάνοντας ελάχιστα δωμάτια την εβδομάδα, είτε λόγου του υψηλού ανταγωνισμού, είτε λογου του ερασιτεχνισμού και της βαρεμάρας ορισμένων. Λίγες είναι αυτές που έχουν αντέξει σε στουντιο και μπουρδελα του 20αρικου, όλες οι άλλες θα στραφουν γρηγορα ή αργα σε λυσεις διαφορετικές από αυτες των στενων πλαισίων του αγοραίου ερωτα.
Η μόνη σταθερή λύση είναι και θα ειναι τα μπουρδελα του Μεταξουργειου, τα οποια δεν θα πεθάνουν ποτε, λόγου του χαμηλού κόστους που εχει ως αποτελεσμα την άγνοια κινδύνου για τον πελατη από την λεγόμενη '' φόλα''.


Υ.Γ Σερβες στα μπουρδελα δεν υπαρχουν, Κοσοβάρες ναι και ειναι διαφορετικές ως προς την ρατσα και την γυναικεία ποιότητα.

ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1