Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνία δεν θυμάμαι αλλά η κατάθεση έγινε πριν δύο εβδομάδες περίπου στην πρωινή βάρδια.
Στο σπιτάκι στην οδό 80 συνάντησα την Εύα, μια νεαρή ζουζουνιάρα καστανόξανθη κοπέλα. Κατά καιρούς έχω διαβάσει να την αποκαλούν παχουλή, ένας όρος με τον οποίο διαφωνώ, αφού ναι μεν έχει κάποια κιλάκια (και βυζάρες) αλλά οπωσδήποτε δεν μπορεί να πει κάποιος ότι δείχνουν άσχημα πάνω της. Στα θετικά το πολύ όμορφο πρόσωπο. Χωρίς δεύτερη σκέψη, πέρασα.

Το δωμάτιο όπως έχω ξαναγράψει είναι σχετικά μικρό και λυτό. Χαμηλός φωτισμός και απλή διακόσμηση, γδύθηκα ξάπλωσα και περίμενα.
Η Εύα δεν άργησε να έρθει. Μπήκε με χαμόγελο και προσποιητή καλή διάθεση. Λέω προσποιητή γιατί από την πρώτη στιγμή δεν έδειξε ότι είχε όρεξη για παιχνιδάκια (που διαφήμιζε στο σαλόνι) αλλά για κοροϊδία. Ξεκίνησε αποτρέποντας με να της δώσω μερικά φιλάκια στις βυζάρες της λέγοντας μου ότι δεν θέλει επειδή κάνει ισπανικό και θέλει να προσέξει τους πελάτες της. Δηλαδή σαν να μου λέει έμμεσα ότι δεν πλένεται και μένει με τα ψωλόχυμα στα βυζιά...Όμορφα. Από προκαταρκτικά δεν ακολούθησε τίποτα από μέρους της και εγώ σιγά, σιγά έχανα την όρεξη μου.

Ακολούθησε άγαρμπο πέρασμα καπότας και μέτρια, ερασιτεχνική πίπα χωρίς καμία τεχνοτροπία και προκαλώντας μηδενικό ερεθισμό. Έπειτα την έστησα για πισωκολλητό. Εκεί ομολογουμένως τα πήγε κάπως καλύτερα αν και η συμμετοχή ήταν πάλι ελάχιστη. Κατά διαστήματα γυρνούσε και με κοίταζε με ψεύτικο χαμόγελο που με εκνεύριζε όσο περνούσε η ώρα. Την γύρισα για ιεραποστολικό αλλά και εκεί κατάσταση δεν βελτιώθηκε. Αγγαρεία από μέρους της και από μέρους μου. Θα μπορούσα να την γαμάω για αρκετή ώρα αλλά δεν είχα καμία όρεξη να το κάνω, οπότε μετά από λίγο την έδιωξα χωρίς να τελειώσω.

Συμπερασματικά θα έλεγα ότι πρόκειται για μια μέτρια πρόταση. Αν είχε καλύτερη συμμετοχή θα μπορούσε να αντισταθμίσει τα έξτρα κιλάκια και να είναι ανταγωνιστή σε σχέση με τις άλλες πιο όμορφες κοπέλες που δουλεύουν εκεί. Παρόλα αυτά δεν το κάνει γιαυτό δεν θα την πρότεινα σε κάποιον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού