Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
είπα και εγώ να επισκεφτώ την μπαρμπιε να δω τι λέει αφου διάβασα απο εδώ καλές κριτικές.εμφάνιση όντως πολύ καλή,ξανθιά με μεγάλο στήθος(παρατήρησα βέβαια ότι η πλαστική δεν είχε πετύχει και πολύ,το ένα ήταν πιο κάτω απο το άλλο Γλώσσα). μόλις μπήκε στο δωμάτιο όμως ένα τίποτα. το μόνο καλό ήταν η πίπα της,τα υπόλοιπα τίποτα! 5 λεπτά ξαπλωσε και απλά με χαίδευε και 2 στάσεις που και στις οποίες βαριόταν! και να πώ ότι πήγα στο τέλος στην βάρδια,ούτε καν! γύρω στις 6 πήγα! τελοσπάντων,τα έκλαψα τα 30 ευρώ μου!ας έδινα ένα 20ρικο παραπάνω να περάσω κάπως καλύτερα! καλά να περνάτε!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Barbie
ikaros86
Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
34
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2014
Φίλε σορυ! ξέρω την Μπαρμπη πολύ καλά. Πάντα είναι καυλα και προσέχει πολύ τον πελάτη. Τον ξέρει η όχι.. μήπως είχες πολλές απαιτήσεις? και κάπου κλώτσησε? μην λέμε ότι θέλουμε…..ΛύπηΧαμόγελο
16 Ιουνίου, 2014
ηρθε ο δικηγορος
16 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε! Φίλε, δικηγόρος δεν είμαι, ούτε ποσοστά παίρνω από τα γαμησια της κάθε κοπέλας… απλά λέω την γνώμη μου, και σάλτα γαμησου, και εσύ… άντε σαβούρες!ΘυμόςΘυμόςΘυμός
16 Ιουνίου, 2014
Αν και δεν θαπρεπε να ανακατευομαστε στις κριτικες σας (μιας και ειμαστε του μαγαζιου) θα σταθω μονο στην περιγραφη για το στηθος της οπου ειναι απο τα πιο πετυχημενα που εχω δει.και εσυ ακομα και εκει ειδες ατελεια.Οποτε καταλαβαινω και για τα υπολοιπα.....
16 Ιουνίου, 2014
παιδια ουτε περιεργα γουστα εχω,ουτε ζητησα κατι ακραιο.και επισης δεν ειμαι και κανενας που δεν περιποιειται τον ευατο του και ασχημος για να την κανω να μην με πλησιαζει! οσον αφορα το στηθος ξερω πολυ καλα τι ειδα. να περνατε καλα.
17 Ιουνίου, 2014
Φίλε αυτά που γράφεις για την Μπάρμπη είναι μπούρδες.Η Μπάρμπη είναι από τις ωραιότερες γυναίκες στο χώρο αυτό.Εχει από τα ωραιότερα σώματα,πολύ ωραίο χαμόγελο,ωραία τατουάζ και τα στήθη της είναι από τα πιο τέλεια που υπάρχουν.Όσο για το κρεβάτι είναι φωτιά και λαύρα.Η δε πίπα της είναι η καλύτερη της Ελλαδας ίσως.Αν δεν σου άρεςει αυτή η γυναικάρα λυπάμαι πολύ αλλά είσαι άσχετος από γυναίκες και είσαι και τσιγκούνης απ΄ότι κατάλαβα
17 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελα να σου δανείσω τα γυαλία μου να βλέπεις καλύτερα την επόμενη φορά που θα πας μπουρδελότσαρκα !!!!
17 Ιουνίου, 2014
Μεγάλε ίσως ειχες το νου σου στο μουντιαλ και εβλεπες τα βυζια της χαλια επειδη θα εχασες φραγκα στο παμε στοιχημα.
17 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πεστα,φιλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με τους μαλακες..............αχ! ρε Μπαρμπη.....τρελλα εισαι....................ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
18 Ιουνίου, 2014
στο θέμα εμφάνισης ο καθένας έχει το δικό του γούστο αλλα στο θέμα συμπεριφοράς στο δωμάτιο 2 επιλογές υπάρχουν
1)να μην πήρες την barbie
2)να βρωμας χειρότερα και από κάδο σκουπιδιών
αν δεν ισχύει τίποτα από αυτά τα δυο τότε είσαι βάλτος γιατί η κοπέλα έχει απίστευτη συμπεριφορά στο δωμάτιο που και στα άσχημα τις να είναι από τις άλλες κοπέλες είναι 10 κλάσεις ανώτερη φαντάσου στα καλά τις
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2