Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα δει την Kristy στις φωτογραφίες στο site και ήθελα να συναντηθώ μαζί της και μπορώ να πω πως έμεινα με μια γλυκόπικρη γεύση.Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή.
Με το που μπαίνω στο Studio με υποδέχτηκε η τσατσά που ήταν ευγενέστατη και μου έδειξε τα κορίτσια.Εκείνη την στιγμή δούλευαν η Βίκυ(που είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά από ότι είναι στις φωτογραφίες και με πιο μεγάλα στήθη από ότι φαίνονται και πιστεύω πως κάποια στιγμή θα ανταμώσουν οι δρόμοι μας)και η Kristy όπου φαινόταν καθαρά η κοιλιά που έχει.Ενώ μου άρεσε πιο πολύ η Βίκυ πρωτίμησα να διαλέξω την Kristy που την είχα βάλει στο μάτι από την άρχή.Δίνω τα 100 και πηγαίνω στο δωμάτιο με το τζακούζι που είχε στρογγυλό κρεβάτι,νιπτήρα και κάτι σαν ντουζ.Κάνω το ντουζάκι και περιμένω να έρθει η κοπέλα.Ύστερα από λίγο μπαίνει μέσα στο δωμάτιο η Kristy που με το ζόρι χαμογέλασε,με ρωτάει πως με λένε και βγάζει τα ρούχα της(ένα σουτιέν και το τάνγκα.Έχει μεγάλα στήθη,ψιλοπεσμένα,κοιλιά μεγαλύτερη από όσο πρέπει και ραγάδες στα πόδια)ξαπλώνει δίπλα μου και άρχισε να χαϊδεύει.Στα καπάκια ανεβαίνει από πάνω μου και άρχισα να της γλύφω της βυζάρες της και με το που νιώθει ότι άρχισε να ξυπνάει ο μικρός μου κάνει για λίγο Ισπανικό αφού της το ζήτησα εγώ.Ο μικρός είχε γίνει τούρμπο και μου βάζει την καπότα και άρχισε να μου κάνει πίπα.Στην αρχή έβαζε χέρι και μετά μου ρούφηξε για μια μόνο φορά τα μπαλάκια.Τότε παίρνω την κατάσταση στα χέρια μου και της πιάνω το κεφάλι και της το κούναγα πάνω κάτω για να τον παίρνει όλο μέσα στο στόμα της,το οποίο το δέχτηκε με μεγάλη ευχαρίστηση.Όταν ένιωσα ότι ο μικρός είναι 100% έτοιμος της ζητάω να ξεκινήσουμε το σεξ και αμέσως μου λέει σε τι στάση την θέλω και την βάζω σε ιεραποστολική στάση και άρχισα το σφυροκόπημα(που δείχνει ότι αντέχει)από την αρχή και τελείωσα σε αυτή τη στάση.Από την πλευρά της η Kristy έβγαζε κάτι ψευτοκραυγούλες που μπορώ να πω πως με γκάβλωναν ακόμα περισσότερο.Μόλις τελείωσα μου λέει να μου κάνει μασάζ.Γυρνάω μπρούμιτα,μου βάζει τζελ και άρχισε να με τρίβει για περίπου δύο λεπτά.Σηκώθηκε έπλυνε τα χέρια της,πήρε τα πραγματά της,μου ευχήθηκε καλό καλοκαίρι και έφυγε.
Εγώ έκανα ένα μπανάκι και έφυγα από το δωμάτιο και καθώς έβγαινα υπήρχε ένας άλλος συναγωνιστής που έβλεπε τα κορίτσια.Η τσατσά με χαιρέτησε όπως και η Kristy με ένα μεγάλο χαμόγελο.Αυτά από εμένα και εις άλλα με υγεία!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Kristy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού