Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488379
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα είναι μελαχρινή με επιδερμίδα μαυρισμένη και τέλεια στην υφή.Έχει γλύκό πρόσωπο,καλό βυζί 2αρι,καλό κώλο αρκετά σφιχτό και μια κωλοτρυπιδα χαρμα οφθαλμών στα 4.Γλυφει ρώγες, δυστυχώς όχι αρχιδια, δεν βιάζεται, είναι αισθησιακή στο γαμήσι και σε κοιτάζει στα μάτια βγάζοντας αληθοφανείς κραυγούλες.Γενικά είναι μια δροσερή και φρέσκια παρουσια 24 ετών και συστήνεται ανεπιφύλακτα γι αυτούς που αναζητούν ποιότητα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια2
AssMaster
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
926
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2014
Μας δουλεύεις;;;
Έπιπλο ολκής.
Στήνεται λες και της μπαίνει ο υπερσιβηρικός στο πράμα της, ειδικά στο πισωκολλητό.
Αερόπιπα, γρι αγγλικά, συνεννόηση 0.
04 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μου το χαλασες, την ειχα στους επομενους στοχους.....
04 Ιουνίου, 2014
Δεν είναι και πορνοσταρ η κοπέλα.Το σερβις είναι τυπικο.Εγω περασα καλα παντως γιατι μου άρεσε εμφανισιακά
04 Ιουνίου, 2014
Στην κριτικη σου master του κωλου γραφεις πως είναι μια δροσερή και φρέσκια παρουσια 24 ετών και συστήνεται ανεπιφύλακτα γι αυτούς που αναζητούν ποιότητα!
Και τωρα μας λες πως το σερβις της ειναι τυπικο!
Διαλεξε και πες μας τι ειναι τελικα
05 Ιουνίου, 2014
@Piatsas

Μου είχε κάνει κλικ και πέταξα ένα 50άρικο ακόμη...λόγω της καύλας που έβγαζε στη μιλφοφωτογράφηση, η οποία δε συνάδει με αυτό που εισπράττεις τελικά.
Με το χέρι στην καρδιά, ιδιαίτερα στην καρδιά ενός έμπειρου μπουρδελιάρη, δε στη συστήνω. Με τίποτε.
Όμορφη κοπέλα, πολύ όμορφη που δημιουργεί φανταστικές προσδοκίες σε έναν άντρα, αλλά ρε παιδιά, έλεος με τα έπιπλα. Ας μάθει πρώτα αν θέλει, ας αποφασίσει αν της αρέσει να προσφέρει ηδονή γιατί το σπερματοδοχείο και μόνο δε φτάνει, καλύτερα η αρετή η χούφτα!
05 Ιουνίου, 2014
Συμφωνω Α-Ω...την πηρα κι εγω αλλα δυστυχως δεν κανει!
Ειναι πολυ γλυκια κ χαμογελαστη σαν συμπεριφορα αλλα το σερβις της θελει μπολικη δουλεια για να χαρακτηριστει αξιοπρεπες!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6