Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα με σκοπό να γαμήσω για τελευταία φορά, πριν ξεκινήσω ένα μεγάλο σερί "αποτοξίνωσης" από τις πουτάνες. Έφτασα με ταξί (εξού και το 10ρι για το πάρκινγκ) και άρχισα την βόλτα μου στη Φυλής, μπας και πετύχω κανένα καλό κομμάτι. Τζίφος! Η ποιότητα των κοριτσιών έχει πέσει πάρα πολύ. Το μεγαλύτερο ποσοστό είναι Αλβανίδες, άσχημες και όλες κρατάνε μία κρέμα στο χέρι. Αφήστε που οι περισσότερες φαίνεται να έχουν υπογράψει συμβάσεις, γιατί δουλεύουν σε συγκεκριμένα σπίτια για πάρα πολλά χρόνια. Όταν είχα ξεκινήσει την πορνοκαριέρα μου, εποχές 1996, γαμούσες μία μουνάρα Ρωσίδα σήμερα, πήγαινες ξανά την επόμενη και αυτή δεν υπήρχε πλέον. Γαμούσε κάποιος φίλος μία, για δεύτερη φορά και όλοι τον κράζαμε λέγοντάς του: "Πάααααααλι αυτή"; Μιλάμε να δουλεύουν κορίτσια στα ίδια σπίτια 5-7 χρόνια σερί, στις ίδιες βάρδιες και με ίδιο πρόγραμμα. Ο ορισμός της τυποποίησης. Να απευθυνθούμε στον ΕΛΟΤ για να τους δώσει και ISO.
Τέλος πάντων, αφού επισκέφθηκα τα περισσότερα σπίτια, κατέληξα στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, όπου δούλευε η Τερέζα. Την κοπέλα την είχα ξαναδεί και θυμήθηκα μία από τις πρώτες κριτικές που είχαν γραφτεί γι' αυτή, καθώς και τα θετικά λόγια του συναγωνιστή-συντάκτη.
Ο τσάτσος (αλβανικής καταγωγής) ήταν αρκετά ευγενικός και γνώριμος, από άλλα σπίτια στα οποία δούλευε. Η Τερέζα στο σαλόνι έχει καλή παρουσία. Ξανθιά, σχετικά ψηλή, βυζάρες και γλυκό πρόσωπο. Έδωσα τα χρήματα και πέρασα στο τελευταίο δωμάτιο, στο οποίο είχα μπει άλλη μία φορά, στο παρελθόν, με διαφορετική τότε κοπέλα.
Μετά από μερικά λεπτά αναμονής μπήκε η Τερέζα, κρατώντας και ένα μπουκάλι με λιπαντική κρέμα. Ειλικρινά, όταν βλέπω κρέμα νιώθω όπως ο διάβολος, όταν βλέπει το λιβάνι. Άσε αυτή η γαμημένη αίσθηση κατά τη διάρκεια του σεξ, κυριολεκτικά είναι σαν να γαμάς τζατζίκι.
Η Τερέζα έβγαλε το σουτιέν και τότε οι "βυζάρες" του σαλονιού χύθηκαν, κρέμασαν και εμφανίστηκε ένα στήθος χαλαρό, μέσα στη ραγάδα. Ξάπλωσε δίπλα μου και παρατηρώντας από κοντά τα χαρακτηριστικά του προσώπου της και την ομιλία της, δίνοντας έμφαση στο "ρ", κατάλαβα ότι πρόκειται για Αλβανίδα (συστήνεται ως Ιταλίδα). Με χάιδευε, ακουμπώντας συνέχεια το πρόσωπό της πολύ κοντά στο δικό μου και όταν επιχειρούσα της δώσω κανένα πεταχτό φιλάκι απομακρύνονταν. Πέρασμα προφυλακτικού ξεκινώντας μία πίπα με τέτοια τεχνική, η οποία με πονούσε αρκετά. Πρώτη στάση νορμάλ, εγώ από πάνω, όπου δεν είχαμε τίποτα το περίεργο. Την γύρισα πισωκολλητό και εκεί το ίδιο. Εντελώς παθητική, με την αίσθηση του μουνιού της να έχει γίνει πολύ χαλαρή, λόγω της κρέμας. Την πήρα πρέφα ότι δεν θα έχυνα και της ζήτησα χύσιμο στα βυζιά. Αρνήθηκε και επέμεινα ξανά, λέγοντάς της ότι είναι ο μόνος τρόπος για να χύσω. Κάθετα αρνητική, απαντώντας ότι πρέπει μετά να κάνει μπάνιο. "Χρησιμοποίησε το αντισηπτικό μαντηλάκι", ανταπαντώ.
"Με πόσες πήγες σήμερα", με ρώτησε; Άκου να δεις κύριε. Ναι μαντάμ, γάμησα μια μπαργούμαν, μια μουνάρα φίλη μου, την αναπληρωματική playmate και είπα: "Δεν πάω μέχρι τη Φυλής να γαμήσω μια τελειωμένη με 20€ και να κάνω καρέ"; Η γκόμενα δεν είχε αυτογνωσία, έλλειψη που παρατηρείται γενικά στις πόρνες.
Βγάζω το προφυλακτικό, αρχίζω να τον παίζω και τοποθέτηση καινούργιου για δεύτερη προσπάθεια. Πάπαλα, το εργαλείο δεν σηκώνονταν με τίποτα και δεν έκανα καν προσπάθεια να της τον βάλω. "Σήκω φύγε, δεν μπορώ", της λέω. "Είσαι παντρεμένος"; Μου λέει. Εντάξει, να δω τι άλλο θα μας φορτώσουν για να δικαιολογήσουν το ότι είναι ανέραστες. Έφυγα χωρίς να τελειώσω και δεν την συστήνω σε άλλους συναγωνιστές.
Προσοχή μην ψαρώσετε με την εμφάνιση, θα κλάψετε το 20ρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2014
Και γαμώ τις κριτικές.Από την αρχή μέχρι το τέλος.
Η επιτομή της αλήθειας και της αντικειμενικότητας.
Να γράφεις πιο συχνά.
BO
Bill OldKostas
29 Ιουνίου, 2014
Ακριβεστατη η περιγραφη!! τα ιδια εκανε και σε μενα απλα εγω δεν ενημερωθηκα πριν βγω τσαρκα!!!σαν εικονα ειναι πανεμορφη αλλα σαν επαγγελματιας χανει κοσμο με την αδιαφορια της
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2