Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Σανταλ την ειχα πετυχει στο παρελθον σε παραπλησιο καταστημα της Α.Γεωργιου, το ''μεγεθος'' της με παρακινησε οχι να την δοκιμασω, αλλα να φυγω τρεχοντας, τελευταια δουλευει στην συγγεκριμενη αλυσιδα και ανεβασε και κατι φωτογραφιες οι οποιες δελεαζουν οποιον τις δει, η πραγματικοτητα ομως απεχει αρκετα απο τις φωτογραφιες, η Σανταλ παραμενει μια στρουμπουλη κοπελα και δεν εχει καμια σχεση με τις φωτοσοπ-φωτογραφιες τις, αν και ελαφρως ισως αδυνατησμενη, αντε να εχασε κανα 1-2 κιλακια... Γιατι μπηκα αφου με απογοητευσε οπτικα.?? Λιγο η βαρεμαρα μιας και εξω ο ηλιος ηταν ψηλα, και ορεξη μηδεν για βολτα, λιγο να ρισκαρω μηπως μου βγει το μπαζακι, εσκασα το 40αρι στην τσατσα...
Η Σανταλ εμφασησιακα ειναι μια κοπελιτσα που τρωει ολο το φαι της, καστανοξανθο μαλακι, ψιλοσχιστα μικρα ματακια, μικρο εξισου στοματακι, βυζαρες φυσικες μεγαλες αγελαδινες, το μονο συν της.! μπουταρες κωλαρες γεμιζει το καδρο.! φορουσε ενα μαυρο δαντελωτο σετακι που εκριβε επιμελως τα ενοχλητικα σημεια αλλα τονιζε περισοτερο τις βυζαρες της που μολις γδυθηκε η βαρητητα τα τραβηξε με μανια προς τα κατω, λιγα προκαταρτικα στα ορθια, επικενρονοντας στις βυζαρες τις, συνεχεια στο κρεβατι, με αρκετο βυζογλυψιμο, βυσινη καμια, ξερει πως να σε καυλωσει και πως να φερει το σωμα της για να το κανει αυτο, η πιπα της πολυ καλη με αρκετη χρηση γλωσσας, περιτεχνη και γευτηκε αρκετα και τα μπινελικια.!! Μεγάλο χαμόγελο εντυπωση μου εκανε η σταση της, οταν με πιπωνε και εσπρωχνε τον πουτσο προς τα εμενα στην κοιλια μου, ωστε τα κρεμαμενα βυζια της να ακουμπισουν στα αρχιδια μου...ακρως καυλωτικο αν δεν το εκανε καταλαθος...στα του το αγωνα ιεραποστολικα το μουνι της μου φανηκε πυγαδι σκετο, δεν ενιωθα τιποτα, τα βυζια της απλωσαν, στα 4αρα κρατηθηκα με τον πονο μου αντικρυζοντας την εικονα....Κεφάλι σε τοίχο! απο επανω τα πηγε σαφως καλυτερα και εβγαλε τα λεφτα της, ξερει να γαμιετε καλα απο επανω παρα τα κυβικα της, της το καταλογιζω, με εφερε στο τερμα μπαμ μπαμ...
Κατα τα αλλα η Σανταλ δεν προτεινετε με την καμια για μοντελοπνικτες, ας μεινουν μακρια απο αυτην, δεν προκειτε η Σανταλ να ξεπερασει τις προσδοκιες τους. Οποιος γουσταρει μπαζακια και τροφαντες γυναικες εδω θα βρει αυτο που ψαχνει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαντάλ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού