Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον οι ρωσιδες μιλφ εχουν ενα εκολαπτομενο χαρισμα να τελειοποιουν την τεχνη του πεοθηλασμου με τα χρονια. Αυτες βεβαια που εχουν το γονιδιο που ευδοκιμει εκει της ανευ ορων σεξουαλικης ικανοποιησης αγνωστων αρσενικων κατα συρροη, γονιδιο που βρισκει γονιμο εδαφος στο επαγγελμα της πορνειας. Η Κριστυ λοιπον οπως και οι αλλες κοπελες της ιδιας σειρας (Αλιονα, Αντριανα, Λιλιαν Τζουλη και παλιοτερα Ζανα, Ιβανα, Βικυ) κατεχει τα περι bareback blowjob to completion. Στα του αγωνα σωμα με σωμα με αυτη την ψηλη ξανθια και ομορφουλα μιλφ με το αρμονικο και ψηλοπλαδαρο απο τα περιπου 40 ετη σωμα της, δεν μπορω να σχολιασω αντικειμενικα καθοτι ποναγε η μεση της και ηταν με mesulid. Πισοκολλητο δεν μπορουσε τη βαζω πλαγια μηπως και αλλα τιποτα. Εκτιμησε που της ειπα οτι δε θελω να πονας ελα και τελειωσε με με πιπα και μου το ανταπεδωσε με ενα εξαιρετικο στοματικο με denial 2 φορες (δεν μου το εχουν ξανακανει σε μπουρδελο) που εφερε εναν οργασμο απο αυτους που σε κρατανε στο κουρμπετι. Αξιοσημειωτο οτι στο ιεραποστολικο μαλλον εχυσε. Deepthroat δεν μπορει αλλα μου ειπε οτι θελει να το μαθει. Φυσικα της ειπα οτι θα ερχομαι να κανει μαζι μου εξασκηση αλλα προπονειστε την και εσεις γιατι ειναι κριμα να θελει το κοριτσι και να μην το βοηθαμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2014
Κατσε ρε φιλε τι ειναι το denial που το εκανε κ 2 φορες? Χμμμ;
10 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυ σπανιο για κατασταση μπουρδελου που την κοπελα την ενδιαφερει να χυσεις για να τελειωνει κι'αυτη. Denial (σημαινει αρνηση) ειναι οταν σε σταματαει ενα τσακ πριν ολοκληρωσεις, και μετα σιγα σιγα σε ξαναφερνει στο αμην για να σε ξανασταματησει (δευτερο denial) μεχρι που θα χυσεις οποτε γουσταρει αυτη τελικα. Δες και βιντεακια αν θες στο xvideos.com
11 Απριλίου, 2014
Denial ε; Βρε τι μαθαίνει κανείς.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3