Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91842
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερα αργιας και αντι να παω στην παρελαση ο δρομος με εβγαλε στο μαγαζι της Τατοιου, οπου ειχα βαλει στο ματι τη Ναταλι για δευτερη φορα...
Ειχε ηδη αφησει τις καλυτερες των εντυπωσεων απο την προηγουμενη φορα οποτε δεν μου πηρε και πολυ χρονο να αποφασισω!
Ανεβαινω στον οροφο καρφωτος χωρις να δω ποια ηταν στο ισογειο του ιδρυματος...
Υποδοχη απο την ευγενικη υπηρεσια, οπου με θυμηθηκε λεγοντας: "Α! Δεν ερχεστε πρωτη φορα... Σας θυμαμαι..."! Τωρα αυτο μπορει να το λεει σε ολους... Λιγο ομως με ενδιεφερε...
Μου παρουσιαζει την Ναταλι η οποια οντως με θυμηθηκε μιας και μου ανεφερε κατι απο την προηγουμενη συναντηση μας, κανοντας και "παραπονα" για τη διμηνη απουσια μου...
Για τη Ναταλι δεν νομιζω οτι χρειαζονται πολλες λεπτομεριες, αλλα για οσους δεν γνωριζουν προκειται για μια πολυ ωραια γυναικα με πολυ θηλυκο κορμι και δυο υπεροχα φυσικα βυζια!!! Βεβαια οι φωτογραφιες που υπαρχουν σιγουρα δεν την κολακευουν μιας και απο κοντα ειναι πολυ καλυτερη!!!
Πληρωμη εισιτηριου και εισοδο στο πεντακαθαρο δωματιο, οπου μετα απο ενα φρεσκαρισμα, ηρθε και η κοπελα.
Συνεχεια της κουβεντουλας που ειχαμε στο σαλονι και ευχαριστη ατμοσφαιρα μιας και εχει τον τροπο της να σε κανει να αισθανεσαι ανετα μαζι της!
Ξεκινημα του αγωνα με χαδακια και απο τις δυο μεριες (ιδιαιτερα δεκτικη στα δικα μου), με το στηθος της να κλεβει την παρασταση, χαριζοντας μου ενα υπεροχο ισπανικο... Περασμα σκουφιου και ενα στοματικο αλλο πραγμα... Τετοιο ρουφηγμα... Περιποιηση της περιοχης οπου τα @@ δεν εμειναν παραπονεμενα...
Στο κυριως μερος του αγωνα, εκεινη απο πανω, με δικια μου προτροπη για να εχω full θεα...(ειμαι βυζολατρης... τι να κανω...), με το τελος μοιραια να ερθει...
Μετα το τελος κατσαμε στο κρεββατι για αρκετη ωρα, δεν ειχε αλλωστε και κινηση εκεινη την ωρα, κατι που σχολιαζε και εκεινη, και πιασαμε την κουβεντα για διαφορα...
Γενικως προκειται για μια εξυπνη γυναικα, που αν εισαι ευγενικος μαζι της σιγουρα θα ανταμειφθεις με το παραπανω...
Αμα φερεσαι σαν μαλακας... Μαλακία Αλλα αυτο μαλλον ισχυει για ολες τις καταστασεις...
Προσωπικα την ευχαριστηθηκα την συναντηση μαζι της και πολυ συντομα θα την επαναλαβω...
Στη βαθμολογια, συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας θα εβαζα σιγουρα 9, στον χώρο και την καθαριότητα 8 και στην συμπεριφορά τσατσάς παλι 8-9...
Αυτη ηταν η δικια μου εμπειρια με την Ναταλι και δεν σημαινει οτι ισχυει για ολους...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
GEKAS
Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
141
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού