Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315351
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεύτερη συνάντηση με την κοπέλα σε διάλειμα απο την δουλειά Μεγάλο χαμόγελο
Είναι ένα κορίτσι 22 ετών απο την Σερβία, στο site λέει Πολωνία μπορει να είναι ΠολωνεζοΣέρβα Χαμόγελο Ξανθιά όπως στις Φώτο, με όμορφο γλυκό πρόσωπο και ωραία πράσινα μάτια. Σώμα κοντούλα χωρίς τα τακούνια περί το 1.65, λεπτούλα με δυαράκι βυζάκι πεταχτό, κωλαράκι στρογγυλό και λίγο χαμηλό. Αφού πήρα το λουτρό μου να φύγει η ένταση και η μυρωδιά της δουλειάς (δουλεύω επαγγελματικά μηχανάκι),με σφραγισμένη μικρή πετσέτα και παντόφλες όπως όλα της αλυσίδας,ξάπλωσα και δέν άργησε να εμφανιστεί η κοπέλα, που μες το χαμόγελο με θυμόταν και με βάζει να ξαπλώσω ανάσκελα για να αρχίσει μασαζάκι για να χαλαρώσω ακόμα πιο πολυ, γιατί την πρώτη φορά είχαμε πρόωρο ατύχημα Ντροπή Να πω οτι είχα πάρει το απλό πρόγραμμα ενώ προσφέρει και εξτραδάκια, που καλό είναι να τα πείτε μαζί της στο σαλόνι. Μετά το αρκετά καλό μασάζ, άρχισε το γλύψιμο στο λαιμό τις ρόγες μου και έφτασε στις μπάλες που περιποιήθηκε με μαεστρία, με είχε σηκώσει και της λέω να περάσει το προφυλακτικό, αρχίζοντας πιπα αρκετά καλή και υγρή κοιτάζοντας με το όμορφο μουτράκι της Έρωτας
Την γύρισα για πρώτη στάση ιεραποστολικά,για να ελένχω τον ρυθμό που στην αρχή ηταν αργός και αισθησιακός ενώ ανέβαζα στροφές, καθώς έβλεπα οτι αυτή την φορά θα αργούσα πολύ. Η μικρή δεχόταν αδιαμαρτύρητα τις έντονες διεισδύσεις βγάζοντας μέτριες κραυγές που δεν γίνονταν όμως υπερβολικές.Ακολούθησαν αρκετές στάσεις και όταν ανέβηκε απο πάνω ροντέο αναποδό και κανονικό ήταν όλα τα λεφτά(το τρίξαμε καλά το κρεβάτι). Δεν έλεγα να τελειώσω και μου βγάζει την καπότα λέγοντας μου οτι μπορώ να τελειώσω πανω στα βυζάκια της όπως και έγινε μετά απο έντονη χειρομάλαξη δική της και δική μου. Δεν μου έκανε παράπονο για τον χρόνο που είχε φτάσει το 20λεπτο, με χαιρέτησε με σταυρωτό φιλί και βγήκε. Αυτά για την δική μου εμπειρία με την Frankly μια όμορφη καθημερινή κοπέλα, λίγο πάνω απο τον μέσο όρο που κυρίως παραπέμπει σε GFE αλλά μπορεί και να σας ιδρώσει όταν γουστάρετε και οι δύο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Frankly
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.569
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού