Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 136841
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν η επίσκεψη έγινε το Σάββατο αργά το βράδυ,περίπου στις τέσσερις μπήκα στο μαγαζί.Είσοδος σταθερά όλες τις μέρες στα δέκα ευρώ.Το προσωπικό αρκετά εξυπηρετικό να με τοποθετήσει σε καναπέ μίας και η ώρα ήταν περασμένη, να μου φέρουν ποτό άμεσα και να με ρωτήσουν ποία κοπέλα θέλω μίας και όλο το μαγαζί ήταν για μένα όπως είπε ο σερβιτόρος χαριτολογώντας...

Η μουσική χαλαρή λόγω της ώρας και οι κοπέλες είχαν καθίσει περιμετρικά στους καναπέδες καθώς το μαγαζί είχε λιγοστό κόσμο...Κάποιες από τις οποίες θυμάμαι...

Μόνα Λίζα,σταθερή αξία...
Αλέξια,ξανθιά πρώην Μούσες και πρώην wall strip,
Γιάννα ή Μέλανυ,η μελαχρινή καύλα...
Χριστίνα plastic girl όπως την αποκαλούν μίας και ο χορός της στην πίστα είναι μοναδικός...
Μέλα ή κάπως αλλιώς το έχω γράψει και στην ενημέρωση η ξανθιά που ήταν πιο παλιά στο princess και στο wall strip,
Μαρία η μελαχρινή φίλη της Μόνα Λίζα...Σταθερή αξία του baby gold πιο παλιά...
Κρύσταλ,μελαχρινή τουμπανάκι καλό αλλά με φτωχό σέρβις.
Και κανά δύο τρείς ακόμη που δε θυμάμαι ονόματα...
Απουσίαζε η Μιλένα η αδερφή της Μπιάνκα η μελαχρινη...Χμμμ; Και είχα πει πως αν τη δω θα της πω για πριβέ ρε γαμώτο...
Έκανα ένα απλό χορό με τη Μόνα Λίζα και αποχώρησα καθώς είχε πάει πέντε και...

Σε γενικές γραμμές θα ξαναπάω αλλά άμα βρίσκομαι στη περιοχή!Αυτά ελπίζω να σας έδωσα μία ιδέα για το τι επικρατεί αυτή τη περίοδο από το νέο στριποκατάστημα....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2014
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού