Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315354
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αλίσια την είχα δει 2 φορές σε τσάρκες μου. Μου άρεσε πολύ, αλλά δεν προχωρούσα στα ενδότερα, φοβούμενος ότι θα είναι φόλα. Ξανθιά με μακρύ μαλλί, κοντή με στητό φτιαχτό 2άρι στήθος, περιφέρεια που κολάζει και ωραίο γενικά σφιχτό κορμί. Ότι πρέπει για να πέσει κάποιος στην παγίδα. Σήμερα είπα να κάνω τον κασκαντέρ μιας και δεν είχα πληροφορίες.
Να πω την αλήθεια, πηγαίνοντας στο στούντιο, άλλαξα πολλές φορές γνώμη και ήθελα να γυρίσω πίσω, αλλά στην τελική σκεφτόμουνα, ας κάνω και εγώ τον κασκαντέρ μια φορά και να βοηθήσω τους συναγωνιστές.
γ
Μπήκα στο στούντιο, η υπηρεσία μου παρουσίασε τις κοπέλες και αμέσως μπήκα δωμάτιο με απλό πρόγραμμα. Γδύθηκα και μπήκα για ντουζ, το οποίο είχε το ζεστό δεξιά, και το κρύο αριστερά. Δεν το είχα ξαναδεί μέχρι τώρα και μου πήρε κάποια λεπτά μέχρι να το καταλάβω. Αφού τελικά τα κατάφερα, και ενώ σκουπιζόμουν μπήκε μέσα η Αλίσια.

Γονατίσαμε και οι δύο στο κρεββάτι, άρχισε να με φιλάει και να με χαιδεύει χαμηλά και να μου παίζει το πούτσο. Γρήγορα ήρθα σε θέση μάχης, και αφού την περιποιήθηκα και εγώ με φιλιά στο στήθος στο λαιμό και μερικά πεταχτά στο στόμα, με ξάπλωσε και μου πέρασε προφυλακτικό. Πολύ καλή πίπα, βαθειά, υγρή με χέρι και κάποιες φορές ανευ, ακουγόταν το χλαπ χλαπ, σάλιωνε και τα @@. Πήγε να σταματήσει, αλλά της είπα να συνεχίσει ακόμα γιατί την είχα καταβρεί, και φυσικά είχε τουρλώσει το κωλαράκι της και μου έδινε την ευκαιρία για εξερεύνηση.

Ξεκίνημα στο σεξ με εκείνη από πάνω, καλό κούνημα δεν μπορώ να πω, είναι και μανιτζέβελη στις κινήσεις της, στρίβει που λέμε. Γύρισμα στα 4, φοβερό στήσιμο, και το κωλαράκι της ποίημα, ολοστρόγγυλο μηλαράκι με δουλεμένη τρυπούλα. Την έσπρωχνα αργά στην αρχή για να δυναμώσω αργότερα. Ωραίο και το θέαμα από τον καθρέπτη. Γύρισμα μπροστά για ιεραποστολικό, για να πέσουν μερικά φιλιά ακόμα, ωραία ανοίγματα στα πόδια και βαθειές διεισδήσεις. Στη συνέχεια πάλι πίπα, και σταματόντας την για να μην έχουμε ατύχημα, της ζήτησα να συνεχίσουμε το σεξ όρθιοι στον καθρέπτη. Πήγε στήθηκε, άνοιξε τα πόδια της και έπιασε το πούτσο μου και τον έβαλε μέσα της. Πολύ καλό στήσιμο για άλλη μια φορά, ένιωθα ότι την σούβλιζα με μανία για να έρθει μετά από λίγο το τέλος μέσα της. Έπεσα ανάσκελα στο κρεββάτι τέζα. Ήρθε με σκούπισε και μου έβγαλε το προφυλακτικό με χαιρέτησε και έφυγε.

Γενικά, πέρασα πολύ όμορφα, δεν το περίμενα από μια όμορφη κοπέλα να έχει τόσο καλές υπηρεσίες. Χωρίς να έγινε κάτι το extreme κινηθήκαμε σε Gfe καταστάσεις, δεκτική σε όλα, υπομονετική και χωρίς πίεση χρόνου. Έφυγα ευχαριστημένος και δικαιωμένος για την επιλογή μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Υπηρεσίες
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού