Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερολόγιο του ficki 6/2/14

Η χαρακτηριστική δυσωδία του κάτουρου κ' του ψωλοχύματος από το ψωλόβροχο είχε σβήσει από το ψιλόβροχο στους απογευματινούς μεταξένιους δρόμους. Σαν τα σαλιγκάρια από τους οίκους της ακολασίας ξεφυτρώνανε πακιστανοί που μόλις είχαν πουλήσει τις ομπρέλες τους κ' ήταν έτοιμοι για επενδύσεις. Περιπλανιόμουν εκεί με τον κίνδυνο της εκφύλισης της ωχράς κηλίδας να καραδοκεί..

Οι οπτικοί ρύποι με οδηγούσαν με μαθηματική ακρίβεια να υποπέσω στο προπατορικό αμάρτημα του μπουρδελιάρη: την αγαπουλίαση. Να πάω 2 φορές σερί με την ίδια πόρνη. Για καλή μου τύχη απουσίαζε η Εμμανουέλα από το Κολ47ισ τότε ΜΑλε20υπ τώρα. Ο κύβος ερρίφθη το 10 € θα έμενε στην τσέπη μου.

Την επομένη, κατά τις 12, έβγαλα τον άσσο απ'το μανίκι που ακούει στο όνομα Τατιάνα στο Περγ27β (αριστ.υπερυψ.ισογ.). Μετά τις γιορτές εφάρμοσε εκ περιτροπής εργασία λόγω μόχθου, μόνο Δευτέρα κ' Παρασκευή, πρωινή, για τους πελάτες της. 1 εξ αυτών κ'γω πέρασα για 3η φορά.

Αργό ζεστό νερό ξέβγαλε το γραβατοκαυλί μου. 1,6μ., αφέλειες, περίεργη φωνή που σιγοτραγουδά, αλαβάστρινα στήθη που κρύβουν από κάτω χρυσή καρδιά.

Ήθελα να της ξεπληρώσω την καύλα που μου προσφέρει αλλά θες τα χρόνια στο κουρμπέτι, θες η έλλειψη χημείας, δεν...

Γλυφομούνιασμα, δακτύλωμα υπό των σκέψεων της:
-Έκλεισα το θερμοσίφωνα;
-Να πάρω σουβλάκι με διπλή πίτα;
-Τι χρώμα να βάψω τα νύχια μου;

Πίπα, ισπανικό, ιεραποστολικό, πισωκολλητό, μπατσάκια, σύντομο πάνω (ισχυρή δοκιμασία) κ' παράδοση στο στόμα σε στάση 69. Φτύσιμο, ντύσιμο εν τάχει, ευχές κ' αποχώρηση.

Συνίσταται απλά ανεπιφύλακτα (κάποιους θα χαλάσει η συμμετοχή, φιλική συμμετοχή: βρείτε κάτι στα μέτρα σας)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού