Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή επίσκεψη στη Καλλιθέα με απώτερο σκοπό να δω από κοντά την Κλεοπάτρα, για την οποία είχα διαβάσει αρκετά.Υποτίθεται ότι είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για την συνάντηση αυτή, αλλά τα πράγματα δεν πάνε ακριβώς όπως τα σχεδιάζεις... Πρώτη επίσκεψη το πρωί... χτυπάω το κουδούνι και αντί να μου ανοίξουν με ενημερώνουν ότι θα καθυστερήσει.... Η τέλεια απογοήτευση... το καλό όμως ήταν ότι είχα έρθει με σκοπό να την συναντήσω.... οπότε δεύτερη επίσκεψη περίπου 2 ώρες αργότερα και η πόρτα άνοιξε...
Η υπηρεσία πολύ ευγενική με ενημέρωσε για την Κλεοπάτρα... είσοδος του μωρού μετά από λίγα λεπτά. Μια απλή και σύντομη διέλευση όπου πρόλαβα να δω και να με ικανοποιήσει αισθητικά. Πέρασμα με καταβολή του τιμήματος...
Το δωμάτιο απλό με νιπτήρα, ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσέτα. Μπανάκι και περιμένω... Μετά από λίγο εμφανίζεται μες το χαμόγελο και στο νάζι.. Ελαφρά γλυψίματα στο λαιμό και αφαίρεση του σουτιέν. Εκεί έμεινα (αν και είχα διαβάσει χαζός) ρώγες κάγκελο.. Ένα όμορφο μικρό στήθος που χαίρεσαι να το έχεις στο στόμα σου... Αρκετή περιποίηση αφού έδειχνε να της αρέσει αρκετά... βγάζοντας και το κάτω μέρος και αφού σίγουρα καταλαβαίνει τι μου αρέσει ανεβαίνει επάνω μου και φέρνει το νινάκι της στο πρόσωπο μου... Έμεινα εκεί για ώρα γιατί το ευχαριστιόταν και η ίδια... χεράκι εξωτερικό αφού φάνηκε να μη της αρέσει κάτι περισσότερο. Κάποιες στιγμές έπαιζε με το χέρι της πάνω από την πετσέτα... Σε κάποια στιγμή ανασηκώνεται και κατεβαίνει προς τα κάτω. Βάζει προφυλακτικό και αρχίζει να τον παίζει στο στόμα της και με το χέρι της... Μικρή προσπάθεια από μεριάς μου για μια ποδομαλακία αλλά υπήρξε άμεση αλλαγή από μεριάς της και ανέβασμα πάνω παίρνοντας τον μέσα της... Φοβερή θέα και δυστυχώς δεν υπήρχαν οι κατάλληλες αντοχές και τέλειωσα γρήγορα... Ευτυχώς που είχα προετοιμαστεί!!!
Φιλάκι χαμηλά μετά το τελείωμα.. έμεινε λίγο ακόμα όπου υπήρχαν εκατέρωθεν χάδια και φιλάκια (όχι στο στόμα) παντού... Έδειχνε να το απολαμβάνει και να μην την ανησυχεί το θέμα χρόνου..

Μια επιλογή που σύντομα θα ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2014
έπρεπε να επιμείνεις φίλος στην footjob και γενικά στο παιχνίδι με τα ποδαράκια...το μωρό το κατέχει πολύ καλά το σπορ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1