Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
3η κατάθεση στη Φυλής, πρωινή βάρδια.

Λήξη της βάρδιας, κοντά 16:30, τα μισά σπιτάκια κλειστά. Πριν από λίγα λεπτά δεν είχα καταφέρει να τελειώσω με άλλη κοπέλα, και βλέπω την εν λόγω τσούρκα στο παράθυρο να επιμένει να ανέβω...

Πρόκειται για μια καστανόξανθη προμίλφ με πολύ μέτριο πρόσωπο και μέτριο σχετικά σώμα, σφιχτό με 2.5αρια στητά βυζιά...

Έχω περάσει άλλες 2 φορές μαζί της, και τις 2 με το ζόρι... Με έχει βάλει στο μάτια άγρια, με παρακολουθεί μέρα νύχτα που πάω και τι κάνω, με θυμόταν που είχαμε περάσει τις άλλες 2 φορές, σε ποιο δωμάτιο, σε ποιο μαγαζί, ποια εποχή... Έχει κόλλημα μαζί μου, επαγγελματικής φύσεως ευτυχώς, γιατί είναι σχεδόν έκτρωμα για μένα...

Μπήκα μόνο και μόνο επειδή ήταν από τα λίγα ανοιχτά που είχαν μείνει και ήξερα ότι η κοπέλα θα μου δώσει το 100% της και θα κάνει ότι και να της ζητήσω γιατί τρελαίνεται να με κάνει πελάτη της, επειδή βλέπει πόσο συχνά κατεβαίνω... Δυστυχώς αυτό το 100% όταν δε γουστάρεις τη γκόμενα, δεν αρκεί, ή καλύτερα αρκεί απλά για να χύσει...

Μπαίνω στο δωμάτιο, απλά στο μέσο όρο της Φυλής...

Έρχεται μετά από 2-3 λεπτά, γδύνεται τελείως, πέφτει πάνω μου, αρχιζει τα φιλια στο λαιμο, τα δαγκωματα στο στηθος μου, κατεβαινει προς τα κατω, με ρωτάει αν θελω προφυλακτικο, λεω ναι. Αρχιζει μια πιπα με πολύ δοντι, ανεβαινει και ξαπλωνει πανω μου για 69, αρχιζω να τη γλειφω (όχι πολύ καθαρη) και μου ζηταει να μη βαζω δοντι και να γλείψω και την κωλοτρυπιδα της που της αρεσει. Το κανω πολύ απροθυμα και μετα πλενω το στομα μου πολύ πολύ καλα...

Με γυρναει σε ιεραποστολικο, δαγκωματα στο στηθος μου, χαστουκια στο προσωπο, χαστουκια στον κωλο, χούφτωμα στον κωλο μου, φιλια στο στομα απεφυγε αν και ξερω ότι δινει. Μηπως επειδή πριν της εγλειφα τον κωλο; Money Mouth

Καποια στιγμη παει να μου βαλει και δακτυλο, επειδή κατι μαλακιες ειπε ο φιλος μου πριν εξω ότι μου αρεσει το αυταρχικο και προθυμοποιηθηκε να μου κανει... ελεος...

Τεσπα, με το ζορι την αφησα να μου βαλει λιγο δαχτυλο οσο τη γαμουσα, καπου ξενερωσα με την ολη φαση... Με ξαπλωνει και αρχιζει να μου τον παιζει, μου βαζει και με το ζορι δακτυλο η γαμιολα... Μου βγαζει το προφυλακτικο, μου βαζει λιπαντικο στον πουτσο, της λεω να σταματησει επιτελους με το δακτυλο, ξαναρχεται για 69 αλλα βαριέμαι... τελικα μου κανει λιγα δαγκωματακια στο στηθος και με τη μαλακια χυνω αρκετα εντονα...

Μεγαλο ξενερωμα, τα εδωσε όλα η κοπελα, αλλα δεν το εχει μαζι μου, μεγαλη μαλακια που περασα, ηταν σαν να τραβηξα μαλακια στο σπιτι... Κεφάλι σε τοίχο!

Αυτά από την εμπειρια μου με την Τζουλιανα, είναι πολύ προθυμη για όλα, απλα δεν εχουμε καμια χημεια και κριμα... Πρωκτικο δεν καναμε, αλλα προσφερεται, εφερε και κρεμα... Εκατσε καπου 15 λεπτα στο δωματιο, καμια ενοχληση από την τσατσα... Με χαιρετησε με 2 φιλια στο στομα η καριολα... Στο σεξ όμως δε με αφησε να τη φιλησω, αν και δε θα αλλαζε κατι...

Να περνατε καλα και να προσεχετε που ξοδευετε τα λεφτα σας. Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2014
εγώ πάντως καλά πέρασα μαζί της. Κουλ
20 Φεβρουαρίου, 2014
Σε ότι αφορα την εμφανιση ότι είναι μετρια ναι εχεις δικιο αλλα στο κρεβατι είναι καλη,πολυ καλη...Μαλλον δεν θα ειχατε χημεια και δεν σας βγηκε γιατι απ την μερια της εκτος από τελειωτικο στο στομα όλα τα αλλα τα κανει....
22 Αυγούστου, 2014
Oι βαρδιες τι ωρες ειναι η καθε μια?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3