Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 269850
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη σ'αυτό τον φανταστικό χώρο,που σε μεταφέρει σε μια άλλη ερωτική διάσταση.Πραγματικά δυσκολεύουμαι να περιγράψω με λέξεις όλα αυτά που νιώθω και συμβαίνουν μετά από μια επίσκεψη σ'έναν τέτοιο χώρο.Για να σας πω όλες τις λεπτομέρειες θα χρειαζόμουν ένα τριήμερο συνεχόμενου ποσταρίσματοςMoney MouthΣπασίκλας.Θα σταθώ στα κυριότερα και πιο καβλωτικά που μου συνέβησαν χθες.Πήγα κατά τις 02:00 στο μαγαζί μαζί με μια φίλη,που απλά με γουστάρει χωρίς να ζητάει πολλά-πολλά.Υπήρχε ήδη αρκετός κόσμος και 3-4 πολύ δυνατές-ξέκολλες γκόμενες.2 τρομερές ψηλές μελαχρινές, η μία με μαύρο σουτιέν κι ένα αέρινο μαύρο ύφασμα(από την μέση και κάτω) με κανα-δυο αλυσίδες και η άλλη μ'ένα μαύρο φόρεμα ξώπλατο.Σιγά σιγά το μαγαζί γέμιζε και απέναντί μας έκατσε ένα ζευγάρι με μια κυρία με κωλομπαρέ εμφάνιση,ξανθιά σιτεμένη με έντονο βάψιμο κι ένας κύριος που μου θύμισε κάποιον γνωστό μπασκετμπολίστα,αλλά τελικά δεν μπόρεσα να θυμηθώ το όνομά τουΕμμμμΧμμμ;.Ακριβώς δίπλα μας βρέθηκε το πιο αταίριαστο ζευγάρι μακράν του κλαμπ,μ'ένα τύπο ''μορφή'',κοντό γύρω στο 1,50 με κόκκινο-μαύρο μπουφάν που περπατούσε λες και του πίεζαν το κεφάλι προς τα κάτω και μια γκόμενα μελαχρινή αρκετά ψαγμένη.Παρατήρησα επίσης μια κυρία που ήταν ήδη έτοιμη για καρναβάλι και μου φάνηκε ότι είχε ντυθεί πασχαλίτσα κι έκοβε συνεχώς βόλτες σε όλο το μαγαζί ψάχνοντας για ψωλή,2 ψηλές μελαχρινές με κοντό μαλλί οι οποίες με κάβλωσαν πάρα πολύ,η μία με ανοιχτό μπλουζάκι και κολλάν κι η άλλη μ 'ένα χαλαρό φόρεμαΓλώσσαΓλώσσα.Σε μια επίσκεψη μου προς την τουαλέτα έπεσε πάνω μου μεθυσμένη αγγλίδα(με τυπικό όμως σκούρο φόρεμα) νομίζοντας ότι είναι στις σωστές τουαλέτεςΕμμμμ.Αφού την χούφτωσα την οδήγησα εκεί που έψαχνε.Τα ποτά μας ήταν πεντακάθαρα και μου άρεσε και η εμφάνιση από τις σερβιτόρες με αυτά μαύρα σιθρού (πουκαμισάκι παντελόνι) και το μαύρο καπελάκι.Γύρω στις 04:30 ήταν όλα έτοιμα για την μετάβαση μας στο ''ΜΠΙΚΙΝΙ'' κλαμπ που βρίσκεται στον δεύτερο.Πήρα την φίλη μου κι ανεβήκαμε.Σκέφτηκα ότι μιας και δεν είναι πολύ ψαγμένη στο θέμα swinger θα βοηθούσε να παραμείνουμε στο κεντρικό σαλόνι όπου παίζει η τσόντα(πολύ καλής ποιότητας).Πράγματι δεν περιπλανηθήκαμε στα ενδότερα αν και οι φωνές ακούγονταν καθαρά.Αρχικά μόνο μια γκόμενα με λευκό φόρεμα προσέφερε μια στοματική απόλαυση στον δικό της αλλά στη συνέχεια ανέλαβε δράση η ''πασχαλίστα'' που ανέφερα πριν η οποία πέταξε έξω τις βυζάρες κι άρχισε να τσιμπουκώνει τον δικό της ενώ χαιδευόταν και μ'ένα διπλανό ζευγάρι.Είχα ήδη αρχίσει να καβλώνω πάρα πολύ και μεταφερθήκαμε στην γωνία του σαλονιού(ακριβώς δίπλα στην οθόνη) όπου ξεκίνησα να φασώνω την δικιά μου και τον έβγαλα κι εγώ έξω.Την είδα αρκετά φτιαγμένη οπότε δεν άργησε να το βάλει στο στόμα της και να μου προσφέρει ένα αργό-βαθύ-υγρό τσιμπούκι,ενώ ταυτόχρονα στην γωνία η γκόμενα καρναβάλι είχε κάτσει στο καυλί του δικού της ενώ τσιμπούκωνε έταιρο κύριο που μου θύμισε τον χαλκ.Μια άλλη γεματούλα(προφανώς η γκόμενα του χαλκ) της έδινε οδηγίες πως να τσιμπουκώσει τον δικό της ενώ την χάιδευε.Και κάπου εκεί ξεκινάει το μεγάλο σόου που παίχτηκε ακριβώς μπροστά στα μάτια μου.2 ζευγάρια με πανομοιότυπο στυλ(κυρίες γύρω στα 30 με 3αρια βυζιά και μαύρα διχτυωτά και 2 νορμάλ κύριοι στην ίδια ηλικία) έρχονται και ξαπλώνουν στο κρεβάτι που βρισκόταν ακριβώς μπροστά μας,στην μέση δηλαδή της αίθουσας.Εγώ βρισκόμουν ακόμη στην φάση της πίπας από την δικιά μου ώσπου ξαφνικά βλέπω την μία από τις 2 κυρίες να ξεκινάει ένα απίστευτο σόου με γλυφομούνι από τον άντρα της άλλης,τον δικό της να τον τσιμπουκώνει η φίλη μετά να βλέπει να την γαμάει και να φωνάζει συνέχεια ''έτσι μωρό μου,σκίστην την πουτάνα,ξέσκισέ την την καριόλα'',ενώ η ίδια απολάμβανε το γλυφομούνι από τον άλλο κύριο και μετά του έβαλε 3 δάχτυλα στο κωλό.Επόμενη ατάκα''γουστάρεις μωρό μου;;γουστάρεις που τους γαμάμε;;έτσι ΄χωστης το όλο μέσα της βρωμιάρας''.Κάπου εκεί δεν άντεξα και αστραπιαία κατέβασα παντελόνι και στρινγκ της δικιάς μου και την έβαλα να κάτσει στο σκληρό καυλί μου.Για κανα 20λεπτο παρακολουθούσαμε το εναλλάξ γαμήσι που είχαν οι 2 κυρίες μπροστά μας ακούγωντας ταυτόχρονα τα βογγητά τους.Μόλις ξεκίνησα το ιεραποστολικό με την δικιά μου,ένα άλλο ζευγάρι από μεσήλικα κύριο και 30αρα ψηλή αδύνατη ξανθιά κυρία ήρθε δίπλα μας και ξεκίνησε να φασώνετε ενω μας κοιτούσε.Σε κάποια στιγμή η δικιά μου άρχισε να δέχεται τα χάδια τους ενώ την γαμούσα πολύ δυνατά.Η εικόνα με τρέλανε κι έχυσα πολύ δυνατά,δεχόμενος το χάδι της κυρίας δίπλα μου που φαινόταν πολύ καυλωμένη.Μας άφησαν και προχώρησαν στα μέσα σαλόνια.Η παρτούζα στην μέση συνεχιζόταν με αμείωτο ενδιαφέρον και είχε συγκεντρώσει τουλάχιστον 20 ζευγάρια που παρακολουθούσαν με κομμένη την ανάσα.Αποχωρήσαμε γύρω στις 06:30 νιώθωντας κάτι παραπάνω από ενθουσιασμένος.Σκεφτείται απλά ότι αυτά έγιναν μόνο σε ένα από τα σαλόνια του κλαμπ ενώ από παντού ακούγονταν φωνές και βογγητάΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Για μένα είναι κάτι μαγικό όλο αυτό που βλέπω κάθε φορά που βρίσκομαι σε αυτό το μαγαζί και έχει γίνει η απόλυτη ηδονή.Η γκόμενα που με συνόδευε στις πρώτες μας επισκέψεις ήταν αρκετά ξενέρωτη αλλά διαπιστώνω ότι έχει βελτιωθεί αρκετά μέσα από τα ερωτικά σκηνικά που έχουν παιχτεί μπροστά στα μάτια μας.Πιστεύω ότι δεν υπάρχει κάτι που να αξίζει περισσότερο για να περάσεις ένα φουλ ερωτικό βράδι.Εύχομαι να μην κούρασα και καλές γνωριμίες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
7 ευρω
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 19 Φεβρουαρίου, 2014) 17 Φεβρουαρίου, 2014
ποσο σε ζηλεψα ρε φιλε...

δυο φορες εχω κανονισει κ δεν μου εχει κατσει...μακαρι η τριτη να ειναι η φαρμακερη!
17 Φεβρουαρίου, 2014
και γω κατι αντιστοιχο με ζηλεια του εγραψα του παιχτη.....χα χα χα χα....να ειναι καλα κι ας τον ζηλευουμε εμεις οι υπολοιποι......εμεις πως γινεται να βρουμε φιλη να παμε δεν ξερω.....
18 Φεβρουαρίου, 2014
kostakis27 ποιο θα προτεινες ως καλύτερο: Nirvana ή Casablanca; Χμμμ;
Το Νirvana τελικά μόνο Σαββατο ανοιγει πάνω;
19 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ σου προτείνω NirvanaΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Νομίζω ότι λόγω κρίσης πλέον μόνο Σάββατο πρέπει να ανοίγει πάνω,αλλά θα ήθελα και μια επιβεβαίωση από έταιρους swingers Εμμμμ.Στο Casablanca έχω πάει μόνο μια φορά και ακόμα δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη
02 Μαρτίου, 2014
Ναι τα τελευταια Σ/Κ μονο Σαββατο ανοιγει το πανω. Ατιμη κρισηΜαλακία
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5