Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 164032
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη στις Μούσες έγινε την προηγούμενη Τετάρτη το βράδυ.Είχα καιρό να πάω,πάνω από χρόνο και έτσι πέρασα για να διαπιστώσω τυχόν αλλαγές...

Λοιπόν,ο χώρος ο ίδιος όπως τον θυμάστε όσοι έχετε επισκεφτεί το συγκεκριμένο μαγαζί.Το προσωπικό ευγενέστατο να σε εξυπηρετήσει και να σε τοποθετήσει σε τραπεζάκι.Είσοδος στα 10 ευρώ τουλάχιστον τις καθημερινές,για τη Παρασκευή και το Σάββατο δεν γνωρίζω μπορεί να είναι και 15...Κάθισα στο μπαρ που έχει καθώς επειδή ήμουν μόνος δεν ήθελα τραπέζι.

Κοπέλες αρκετές για καθημερινή και μπορώ να πω για όλα τα γούστα.Ο χορός κοστίζει 5 ευρώ ο απλός για το πριβέ 50 αλλά μπορείς να κάνεις και κανένα παζάρι να πέσει στα 40.Ο χόρος του πριβέ είναι άνετος και καλύπτεται από μία κουρτίνα ενώ του απλού χορού σε βλέπουν σχεδόν όλοι...

Έκανα δύο απλούς χορούς με την Καρίνα,κάθισα ήπια το ποτό μου και αποχώρησα μετά από καμιά ώρα.Πιστεύω πως είναι καλό μαγαζί και αξίζει την επίσκεψη καθώς έχει και καλές τιμές.Καλό βέβαια θα ήταν να το επισκεφτείτε Παρασκευή ή Σάββατο που θα έχει και περισσότερες κοπέλες...


Κάποιες που θυμάμαι...
Καρίνα,μελαχρινό τούμπανο με έκφυλο πρόσωπο,Αλεξία ξανθιά με αδύνατο σώμα και γλυκό πρόσωπο,Μία Όλγα και μία Κατερίνα είχε κι άλλες αλλά δεν τις θυμάμαι...Σε επόμενη επίσκεψη θα τις αναφέρω...
Αυτά για την επίσκεψή μου στις Μούσες!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2014
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2014
Η είσοδος είναι 10 ευρώ και Παρασκευή/Σάββατο. Όπως και ο χορός 5. Και μάλιστα τις ημέρες αυτές το μαγαζί (λόγω και των μπουζουκιων δίπλα) είναι γεμάτο . Τέτοιες τιμές έπρεπε να είχαν όλα.Δεν υπάρχει στριπομάγαζο στην Αθήνα που να δικαιολογείται να χρεώνει 15 ευρώ είσοδο!
02 Φεβρουαρίου, 2014
Οχι ρε παιδιά, εγώ που πήγα χθες Σάββατο δεν είχε είσοδο !
Επίσης πρέπει να παραδεχτώ οτι κάπως έφτιαξε το επίπεδο τον κοριτσιών. Είδα κάποιες αρκετά καλές. Οχι βέβαια όπως τις παλιές καλές εποχές, αλλά σίγουρα καλύτερα από Περσυ που ηταν απαράδεκτο !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2