Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την κριτική του συναφωνιστή keep walking που σημείωσε πως η κοπέλα έχει ωραία πόδια για ποδολάγνους θεώρησα πως ένα 10άρικο αξίζει η δοκιμή.

Η κοπέλα δηλώνει 22 χρονών και η περιγραφή της έχει γίνει ορθά από τους συναγωνιστές. Χαρακτηριστικό της είναι ότι είναι λίγο αλήθωρη αλλά δε με ενόχλησε. Επίσης έχει πολύ παχιά και πεταχτά μουνόχειλα που πετάγονται σαν προθέματα από το μουνάκι της αν και όχι μεγάλα σε μήκος.

Η κοπέλα είναι αρκετά πιο κοντή από όσο φαίνεται στο σαλόνι, και έχει ένα μικρό τσαμπουκά τον οποίο δεν έχει στο δωμάτιο. Επίσης από καθαριότητα η κοπέλα είναι πάνω από το μέσο όρο αν και το κρεβάτι του δωματίου ήταν λίγο αλλά σε ανεκτά για Μεταξουργείο επίπεδα άθλιο.

Στα του αγώνα τώρα. Φιλάκια στο σώμα, χαδάκια, αγκαλιές, γλωσσόφιλα δεν δοκίμασα και δεν έδωσε.

Τις πατούσες που της ζήτησα μου τις έδωσε αμέσως χωρίς να με κοιτάει περίεργα και ξεκίνησε μια χαλαρή πίπα με καπότα χωρίς κάτι το σπέσιαλ ή ιδιαίτερη περιποίηση περιοχής.. Αυτό που έχω να πω είναι πως για όσους ηδονίζονται με αρωματικά πόδια η κοπέλα είναι must. Προσωπικά τόσο δεν την πάλεψα... Η ξυνίλα που αναδύεται από τα δάχτυλά της με χάλασε και δεν ήταν αποτέλεσμα βρώμας αλλά φυσικής μυρωδιάς-ιδρώτα ποδιών. Όσοι μου έχετε στείλει μύνημα για αρωματικά πόδια κλπ αυτή είναι η επιλογή σας. Εγώ σε αυτό το βαθμό δεν...

Συνεχίσαμε σε γαμήσι όπου εγώ καθισμένος στα γόνατα την πήρα στην αγκαλιά μου και την πήδηξα για 5-6 λεπτά έτσι όπου ήρθε το τέλος. Με κάβλωνε το ότι ένιωθα τα πεταχτά της μουνόχυλα να πιέζονται πάνω μου καθώς και τό ότι η κοπέλα δεν ήταν πολύ ανοιχτή από κάτω. Όταν της είπα ότι έχυσα την είδα να αγχώνεται μην έσπασε το προφυλακτικό γιατί αν και δεκτική, σε αυτή τη στάση δεν μπορούσε να έχει τον έλεγχο.

Συμπερασματικά είναι μια σχετικά φιλότιμη κοπέλα, ωραία πατουσάκια για τους πατουσάκηδες με τρομερή ξινή μυρωδιά ανάμεσα στα δάχτυλα ιδανική για όσους θέλουν μόνο να μυρίζουν πόδια. Από όσο την έκοψα είναι αναλόγως στον πελάτη η συμπεριφορά της αφού μόλις μπήκε μου έθαβε έναν πακιστανό.

Η τσατσά δε χτύπησε την πόρτα.

Ημερομηνία ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2014
Δεν μας είπες!Σου αρχισε την μπάρλα μεσα στο δωμάτιο?Μεγάλο χαμόγελο
24 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βασικά με το που μπήκε έβριζε έναν πακιστάν, και ενώ περιεργαζόμουν τα πόδια της πριν μου έρθει η μυρωδιά και τα αφήσω αυτή συνέχιζε να μιλάει..

Μετά της είπα για το ιντερνετ κλπ και τα ήξερε όλα. Όταν τη γαμούσα μόνο δε μιλούσε... κατά τα άλλα παρλαπίπα! Μέχρι και τι ζώδιο είναι μου είπε... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧμμμ;Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2