Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Bυζάρες και πιπόχειλα με δύο λέξεις είναι η Άννα.Έκφυλο πρόσωπο,μελαμψή και μελαχρινή
με σπαστό μακρύ μαλλί και ζουμερές καμπύλες για την Άννα.Νέα παρουσία (στο μαγαζί)
με τουρλωτή κωλάρα που δεν δίνει ενώ το βυζί της είναι 3,5άρι φυσικό που το συγκρατεί ένα σουτιέν
με ενισχυμένες μπανέλες.Το πρόγραμμα της Άννας είναι ως μόνη επιλογή το απλό στα 10 ευρώ.
Προκαρκτικά για την Άννα δεν υπάρχουν και πάρα πολλά ενώ τουλάχιστον εγώ την θεωρώ τυπική στο θέμα.
69 κάνει σαν πολλές όπως έχω πει και ξέρετε φυσικά,στα δακτυλιάσματα είναι κάπως αρνητική
ενώ στα γλωσσόφιλα (αν και δεν τα επιδιώκω) την είδα πολύ αμυντική στο πρόσωπό της και στα φιλιά προθέρμανσης
που δίνει οπότε και δεν προβλέπεται να κάνει.
Βέβαια συνήθως με μια επίσκεψη όπως εδώ τώρα,δεν μπορώ να εξάγω πολλά συμπεράσματα,οπότε αν πιθανόν ξαναπάω
κάποια στιγμή θα έχω και καλύτερη εικόνα.Γι'αυτό και προτιμώ να γράφω κριτικές όπως έχετε παρατηρήσει
μετά από 2-3 επισκέψεις μίνιμουμ.Έτσι η εικόνα μου είναι ολοκληρωμένη σχεδόν σε όλο το φάσμα.
Χρειάζονται όμως που και που κι οι "μεμονωμένες" ας πούμε γιατί με την Άννα θα αργήσω κάπως να ξαναπάω
οπότε ας την γράψω την κριτική.
Τα βυζιά της Άννας είναι ο λόγος που με έφεραν στην θέση του να μπω στο δωμάτιο,όντως αυτά τα πελώρια βυζόμπαλα
προσφέρονται για ν'ασχοληθεί ο πελάτης και θα ήταν κρίμα αν το αρνιόταν ως παροχή η κοπέλα.
Κοπάνησα την πούτσα μου αρκετές φορές πάνω τους ενώ της την φόρμαρα ανάμεσα στα βυζιά της για "ισπανική μαλακία"
όπου και ότι εξείχε από την πούτσα μου χτυπούσε το στόμα της κι αυτή προσπαθούσε να το αρπάξει.
Από καθαριότητα πιστεύω απ'ότι διαπίστωσα ότι είναι αρκετά προσεκτική και καθαρή οπότε οκ.
Η πίπα της Άννας είναι καλή αλλά τυπική,τα χείλη της είναι αρκετά χορταστικά και αφήνουν μια πολύ καλή αίσθηση
στην πούτσα.Δυστυχώς όμως η πίπα της δεν είναι βαθιά αν και οριακά υγρή.
Δόντι δεν έβαλε αλλά δούλεψε σε χαμηλές ταχύτητες την πούτσα μου κι έτσι άκρη δεν βγαίνει.
Σε deepthroat δεν την είδα και πολύ φιλική,γενικώς είναι κάπως αργή σε ρυθμό και αυτό δεν είναι του τύπου μου.
Εν ολίγοις δεν μπορώ να την χαρακτηρίσω pse λοιπόν αλλά ούτε και gfe,μάλλον αρχάρια θα την πω
με αρκετά χαμηλό ρυθμό σε όλα.Με τ'αρχίδια η ασχολία της ήταν ελάχιστη,περιορίστηκε σε κάτι τσιμπολογήματα
κι όχι στο κυρίως πιάτο.Σημειώνω ότι έδειξε μία περίεργη χαρά όταν μου χάιδευε την πούτσα
την οποία όμως στην συνέχεια δεν μετέφρασε ικανοποιητικά και με πράξεις στο κρεβάτι.
Από έξτρα ρωτήστε την ίδια αλλά δεν νομίζω να κερδίσετε τίποτα.
Στο γαμήσι ήταν καλή μπορώ να πω με καλά στησίματα έστω και σε δεύτερο χρόνο για να πιάσει καλές γωνίες.
Στη καβάλα την άνοιξα σαν τριαντάφυλλο αλλά το πολέμησε το θέμα,πιστεύω ότι είναι κάπως άμαθη η τρυπούλα της
στα συνεχή γαμήσια σ'αυτή τη δουλειά και μάλιστα στην περιοχή του Μεταξουργείου όπου τα γαμήσια πέφτουν βροχή.
Στο ιεραποστολικό δεν σήκωσε τα πόδια αλλά ούτε και τα άνοιξε πολύ,το μουνί της όμως είχε μια πολύ καλή αίσθηση
αν και η κρέμα φαίνεται ως γκόμενός της.Στα 4 ήταν αρκετά καλή μπορώ να πω ενώ οι βυζάρες της χόρευαν όμορφα.
Της έχωσα την πούτσα μου πολύ βαθιά και βογγούσε δυνατά ενώ της χαστούκιζα τα κωλομέρια.
Να σημειώσω επίσης ότι κωλοχάστουκα δέχεται αλλά όχι βαρβάτα.Χάζευα τα μουνόχειλά της που μασούλαγαν
την πούτσα μου ενώ την καλούπωναν υπέροχα μία μπαίνοντας και μία βγαίνοντας έξω μαζί με την πούτσα.
Πρόκειται για πολύ ωραία εικόνα οφείλω να πω και για πολύ στενό μουνί.
Την πήρα και κάθετα στα 4 όπου την γάμησα πολύ δυνατά,άντεξε αλλά έχανε την ισορροπία της στα γερά σπρωξίματα.
Στο δωμάτιο κάθησα 15 λεπτά "γεμάτα" χωρίς να με ενοχλήσει καθόλου η τσατσά.
Σε αυτό το σπίτι είναι συνηθισμένο το φαινόμενο να μην έρχονται "κωλούδες" ή "δυνατές" κοπέλες
και κάπου έχουν συμβιβαστεί να μην ενοχλούν οι τσατσάδες αφού αν το έκαναν κι αυτό θα έμεναν "μπουκάλα".
Τα δωμάτια στο πορνείο είναι όλα μάπα,τα στρώματα είναι σχεδόν τραγικά όπως και τα σεντόνια,πολύ χαμηλός φωτισμός
σαν απομόνωση σε φυλακή όπως στις ταινίες που βλέπουμε αλλά και που σύντομα θα καταλήξουμε έτσι που πάμε.
Αρκετές φορές επίσης υπάρχουν νερά στο πάτωμα ενώ τουλάχιστον η θερμοκρασία όπως κι οι βρύσες
είναι σε καλά επίπεδα από λειτουργικής πλευράς.
Σαν συμπέρασμα ίσως επισκεπτώ ξανά την Άννα αλλά δεν βλέπω και πολύ φως στο τούνελ.
Είναι ευδιάθετη και ψιλοπροσπαθεί αλλά δυστυχώς απέχει έτη φωτός από το να κάνει θαμώνα.
Άνθρωποι σαν εμένα που επιδιώκουν πολύ καλές υπηρεσίες ως πρώτο κριτήριο της επίσκεψης δεν γοητεύονται εύκολα
όχι μόνο από την Άννα αλλά κι από μουνάρες ακόμα.Και δυστυχώς λίγες είναι οι μουνάρες που είναι φωτιά στο κρεβάτι.
Φαίνεται είμαι συντηρητικός και ίσως και μαλάκας που πιστεύω (ακόμα) ότι στα οποιαδήποτε πορνεία
ο σκοπός είναι μια ποιοτική συνουσία,μια πολύ καλή εκσπερμάτωση κι όχι βέβαια η πασαρέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού