Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κάρμεν πρώτη φορά την βλέπω να δουλεύει σε αυτό το άθλιο υπόγειο και βρώμικο μαγάζι. Είναι προμίλφ,αθίγγανη,λεπτή,με κοντά μαύρα μαλλιά,μελαμψό δέρμα και δηλώνει ότι είναι απο Βουλγαρία.Μιλάει Ελληνικά λίγο σπαστά σε πολύ καλό όμως βαθμό δείγμα του ότι στην χώρα μας είναι πολλά χρόνια η ακόμα ότι είναι και ημεδαπή.
Στον χώρο αναμονής εμφανίστηκε με ένα ολόσωμο μαύρο εφαρμοστο δικτυωτό και μόλις την είδα με κάβλωσε αρκετά.Ανακοινώθηκε πρόγραμμα με πρωκτικό στο δεκάρικο μέσα όμως στο δωμάτιο καταβάλλοντας ένα πρόσθετο εξτρά αντίτιμο της τάξης των 5 ευρώ είχα την τύχη να απολαύσω ένα απο τα καλύτερα ελεύθερα γλυψίματα που μου έχουν κάνει.
Σε αυτό το σπίτι είναι η πρώτη φορά που περνάω ως πελάτης απο τότε που άνοιξε.Αυτό που έχω να πω είναι ότι είναι μία τρώγλη,με βρώμικα δωμάτια και κρεββάτια που αν δεν είσαι σκληρός καταδρομέας σίγουρα σιχαίνεσαι να ξαπλώσεις πάνω τους.Ο νιπτήρας εξίσου βρώμικος και ρυπαρός και για ζεστό νερό μην κάνετε τον κόπο να ρωτήσετε θα σας περάσουν σίγουρα για τρελλούς.Για λόγους οικονομίας η υπηρεσία άναψε το κλιματιστικό με την είσοδο μου στο δωμάτιο οπότε ο χώρος δεν ήταν επαρκώς θερμαινόμενος.
Η Κάρμεν μπήκε στο δωμάτιο όπου μετά απο λίγη κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος με ρώτησε τι επιθυμώ ακριβώς να μου κάνει για να με ευχαριστήσει.Εγώ της είπα ότι ενδιαφέρομαι για γλύψιμο στα αρχίδια και για τσιμπούκι άνευ πλαστικού όπου με το εξτρά που ανέφερα πιο πάνω δέχθηκε να μου το παράσχει.Φιλάκια δεν δίνει και 69 δεν έκανε.Η κοπέλα αφαίρεσε το βρακί που φορούσε αλλά το δικτυωτό μαύρο και το σουτιέν δεν τα αφαίρεσε και εγώ δεν επέμεινα ιδιαίτερα.Της έτριψα λίγο το μουνάκι της που ήταν τίγκα στην κρέμα για να καβλώσω και έπειτα πήρε θέση στον πούτσο και τα αρχίδια για να αρχίσει η παράσταση. Άρχισε να γλύφει τους όρχεις με την υγρή γλώσσα της και να τους ρουφάει με μαεστρία ενώ εγώ την καθοδηγούσα.Το έκανε πολύ ώραια και έτσι έμεινα αρκετά ευχαριστημένος απο την επίδοση της. Στο τσιμπούκι το πήρε αργά και αισθησιάκα στο στόμα της χωρίς χέρια και μαλακίες και πέρασε και σε μερικά deepthroat φανταστικά εξαφανίζοντας τον πούτσο μου βαθιά μέσα στο λαρύγγι της.
Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
Στην συνέχεια πέρασε καπότα και την πήρα σε στάση πισοκωλητού έχοντας στηθεί πολύ καλά επιτρέποντας μου να βλέπω μουνί και κώλο.Την γαμούσα σε αυτήν την θέση και βλέποντας την δουλεμένη της κωλοτρυπίδα την οποία και έπαιζα με τον αντίχειρα μου άνοιξε η όρεξη για να την σοδομίσω.Αυτή μου είπε να κάνω αργά για να μην την πονέσω γιατί τον βρήκε μεγάλο και με οδήγησε με το χέρι της στην πίσω πόρτα.Στην αρχή την γαμούσα αργά με αυτήν να βογγάει απο πόνο και έπειτα άρχισα να δίνω λίγο δυνατότερες ωθήσεις με αυτή να συνεχίζει να βογγάει.
Για το τέλος διάλεξα να χύσω με αυτήν να την έχω να με γλυψαρχιδιάζει μιας και όπως μου είπε τελειωτικό δεν κάνει.Ακόμα μια φορά απόλαυσα την τέχνη της και κατάφερα να χύσω ακόμα μια μεγάλη ποσότητα σπέρματος.
Συνοψίζοντας θα πω ότι η κοπέλα εμφανισιακά απευθύνεται σε ειδική κατηγορία γούστων οπότε όσοι την βρουν του γούστου τους να ξέρουν ότι σίγουρα θα μείνουν ευχαριστημένοι αν τηρήσουν πιστά τις ανωτέρω παραμέτρους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, Jim25jim και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού