Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας διαβάσει κριτικές απο αρκετούς έγκριτους συνμπουρδελιαρηδες και βλέποντας στο προγράμμα την Ζιζέλ ο Διαμαντης "κλείδωσε" για Μπουζιανη. Φτάνοντας στον ιδιαίτερα "φωτεινό" δρόμο Χμμμ; το πάρκινγκ με δυσκόλεψε αρκετά. Χτυπάω και με αναμονή κανένα 2' μου άνοιξαν. Ο επι της υποδοχής "λεβεντης" με ενημέρωσε για το δίδυμο της βάρδιας αλλά όπως είπα Διαμαντης είχε κλειδώσει στόχο. Παρόλα αυτά το ξανθο που εμφανίστηκε πρώτο με αιφνιδίασε ευχάριστα....όνομα δεν θυμάμαι.
Στα της Ζιζέλ τώρα....Μελαχροινο ρωσικό άτι κοντα 175 εκατοστα,με κορμί πολύ γυμνασμενο για την ηλικία της,ενισχυμένο στήθος και ωραίο κωλαρακι με αρκετά καλό σαλοναρισμα. Κλασικό ρωσικο μούτρο με "πειραγμενα" χειλακια.
Στη μάχη το " μουρό " έδωσε ρέστα ... Ξεκίνησε με γλωσσοφιλα και με αρκετά προκαταρκτικα κατηφορισε στον Διαμαντη και τον περιποιηθηκε δεόντως. Με εναλλαγές σε Ισπανική και καραμελωμα .Στο κυρίως πιατο είχαμε reverse cow girl,ιεραποστολικό και τέλος στα 4 με την κωλοτρυπιδα της να με προκαλεί έντονα. Γλώσσα Με συμμετοχή σε πολύ καλά επίπεδα και πολύ καλή κίνηση της λεκάνης της. Με "τελείωσε" γλυκά και έμπειρα...ξαπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε κανένα 5' με οψιον επόμενης συνάντησης για το κωλοσουφρακι της.
Γενικά μια ωραία εμπειρία με μια γυναίκα που ξέρει το " παιχνίδι" καλά ...Τα υπόλοιπα είναι υποκειμενικα με βάση τα γούστα του καθενός. ..εγώ πάντως θα ξανά πάρω κάποια στιγμή....Καλο βράδυ & καλά γαμησια παίδες. Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
fidaki o diamantis
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
77
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού