Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι Παρασκευή είμαι καυλωμένος οσο δε πάει τα μπαλάκια μου πάνε να σπάσουν, τρέχω κι εγω στον Αδερφό μου (γνωστός μπουρδελάκιας) και του λέω είμαι καυλωμένος θέλω να γαμήσω , πές μου που να πάω , μου λέει ξέρω το εν λογο studio που φέρνει κατι καλα κομμάτια πήγαινε να δείς και αν σου αρέσει μπένετ (δλδ μπές) Γλώσσα φτάνω στο studio κάθομαι στο σαλονάκι , τσόντα κλασσικά να παίζει για ορεκτικό μεχρι να έρθει η ώρα για το κυρίος πιάτο έρχεται η τσατσά ενημερώνει οτι είναι στο δωμάτιο η κοπέλα και να περιμένω , το καυλί μου, μου έχει φτάσει στο σαγόνι δε περνάνε 5 λεπτά βγαίνει η κοπέλα απο το δωμάτιο δε σταματάει καθόλου και περνάει στο χώρο τις τσατσάς για να πάρει εφόδια για τον επόμενο, καλό καβλί μελαχρινό μετριο στήθος κωλαράκι μέτριο και στρογγυλό οτι πρέπει, η υπηρεσία λέει 20 ευρώ για κανονικό 30 ευρώ για 69 και 40 ευρώ για μασάζ θα έδινα 40 αλλα ήθελα πρώτα να την δοκιμάσω οπότε έδωσα τα 20ευρώ (κατι δε μου πήγαινε καλα) πληρώνω περνάω στο δωμάτιο και περιμένω μετα απο λιγα λεπτά έρχεται χωρις να μιλήσει καθόλου κάθεται στο κρεβάτι βαζει την προφυλακτούρα και ξεκινάει, τι έκανε στοματικό τι όχι άδειο το στόμα τις δε καταλάβαινα τίποτα , έτριψα τα χέρια μου γιατί ήταν λιγο κρύα λογο τις μηχανης που μετακινηθηκα ,σταματάει και λέει οτι αν τα χέρια σου είναι κρύα να μη με ακουμπήσεις καθόλου , γέλασα και μου λέει δε γελάω αν είναι κρύα μη με ακουμπήσεις καθόλου , οκ τις λέω δε θα σε ακουμπήσω καθόλου μετα απο λιγο σταματάει την πίπα και μου λέει πως θες να το κάνουμε και τις λέω οτι θέλω μονο να μου τον παίξεις , δεν υπήρχε περίπτωση να χύσω αλλιώς αφου μου είχε απαγορέυση να την ακουμπήσω μη σας ταλαιπωρώ τελίωσα και στο τελος μου είπε να πάρω μαζί μου το προφυλακτικό για να το πάω σε τράπεζα σπέρματος , φυσικά το πέταξα στο καλαθάκι. Αυτό δε μου έχει ξανα τύχει και πιστευω να μη το βιώσει κανένας σας. Ποτέ ξανα με Αννα και θα αργήσω να ξανα πάω σε αυτό το μπουρδέλακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2013
το συγκεκριμενο μαγαζι εχει πολυ κακες στατιστικες.
Μηπως πρεπει να το μπουκοταρουμε?
03 Νοεμβρίου, 2013
Μόλις σου είπε μην με ακουμπάς καθόλου, έπρεπε να σηκωθείς, να ντυθείς και να πάρεις πίσω τα χρήματά σου.
Είναι απλό το θεματάκι.
Βρίσκουν και τα κάνουν οι καριόλες.
Πάε στην τσατσά και ζητάς τα χρήματα πίσω.
Πίστεψέ με τα δίνουν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2