Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83016
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Εμμανουελα ξαναγυρησε ανανεομενη εμφανησιακα, με το που εμαθα οτι εβαλε σιλικονατα στηθη, επρεπε να παω να τα δω και να τα ποιασω με τα χερια μου, ωστε να δω κατα ποσο ειναι καλο το προιον. Τα δωματια ολα κλειστα, δεν εκλεινε μπουτι η κοπελα, η τσατσα μου ειπε οτι δουλευει η Εμμανουελα, αλλα ηθελα να την δω πριν περασω, αφου βγηκε η Εμμα, το βλεμα μου επεσε πανω στο φουσκομενο στηθος της, πληρωσα το αντιτιμο 40€ ελευθερο στοματικο, και περασα στο δωματιο.
Η Εμμα ηρθε μετα αφου τακτοποιησε προηγουμενους συναθλητες, βγαζοντας το σουτιεν της αποκαλυψε το τουμπανιασμενο στηθος της, το οποιο κοιταει στον θεο ειτε ειναι ορθια ειτε ξαπλωτη, δεν το ζουληξα για να δω την σκληροτητα του, μιας και με παρακαλεσε να μην το σφιγγω μιας και της ποναει που ειναι καινουριο, αλλα το κωβω για πετρα το εμπορευμα, το σεβαστηκα και αρκεστηκα να τα γλυψω αρκετα μιας και η ρωγα ηταν καγκελο, σαν σχημα θα ελεγα οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο, δεν ειναι στρογγυλο, εχει ενα σχημα ωοειδες προς τα κατω, κοινως φτηνοδουλεια...κατα τα αλλα η Εμμα κλασικα επεσε στο κρεβατι, μπλα μπλα και χαδακια, πιπα ασκουφωτη καλουτσικη, και σεξακι με εναλαγη στασεων, μερικες ατακες του τυπου πρεπει να τελειωσεις γιατι εχω αλλους πελατες, βγηκαν απο το στομακι της αλλα μπηκαν απο το ενα αυτι μου και βγηκαν απο το αλλο, δεν λεγονται αυτα Εμμα, Μαλακία με το που καυλωσα της ζητησα να χυσω στην στοματαρα της, δεν μου το αρνηθηκε, εβγαλε την καποτα και μου στραγγισε και την τελευταια σταγονα, τα εφτυσε στον νυπτηρα και με καληνυχτησε...
Η Εμμα την ειδε την δουλεια επαγκελματικα και εκει που υστερουσε το διωρθωσε, βαζοντας τα σιλικονατα, στοχευει/επενδυει σε αυτο που κανει, ισως πρεπει να κανει και κατι με τα κωλομερια της που καθως αδυνατησε εχουν κρεμασει λιγο, ισως την επομενη φορα...κατα τα αλλα η Εμμα ειναι μια καλη περιπτωση απο τις λιγες επιλογες που υπαρχουν αυτο τον καιρο στο χωρο και ενα δυνατο χαρτι για το μαγαζι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού