Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση εγινε τον περασμενο Μαιο και η κριτικη εχει αναρτηθει απο καιρο και στο θεμα με τιτλο "Αναζητησεις milf call girls".
Mε την Ναντια συνατηθηκαμε πριν κανα διμηνο περιπου σε κεντρικο ξενοδοχειο στο οποιο και διεμενα μιας και ανεβαινω τακτικα Αθηνα. Η αληθεια ειναι οτι εποικινωνησα πρωτα με Anastasia Ru αλλα προτιμουσε σε δικο της ξενοδοχειο και θα ηταν μαλακια να πληρωσω και αλλα λεφτα απο την στιγμη που ειχα εγκατασταθει ηδη. Αν και ομολογω πως μου ειπε να συναντηθουμε καπου κεντρο μιας και θα κατεβαινε να με εβλεπε και υστερα θα μπορουσε να ερθει. Ομολογω πως ηταν ευγενεστατη και πολυ εποικινωνιακη. Δυστηχως δεν τα καταφεραμε οποτε πηρα τηλ. την Ναντια. Η συνενοηση ηταν πολυ αψογη και σε συντομο διαστημα ηρθε στο ξενοδοχειο μου.
Η Ναντια ειναι μια γυναικα που κοντευει τα 50ηντα και αυτο εχει αρχισει να φαινεται επανω της. Στο προσωπο δεν με χαλασε, αλλα υπηρχε η κοιλιτσα της ηλικιας ενω με χαλασαν τα καπως μικρα ποδαρακια της. Οποιος λοιπον μπορει να ξεπερασει το θεμα της εμφανισης πιστευω πως θα περασει καλα.
Η Ναντια χρεωνει 50 ευρω δυο εκτονωσεις οσο χρονο και αν σου παρει αυτο κατι που για μενα ειναι πολυ σημαντικο μιας και ιδιαιτερα την δευτερη φορα θελω τον χρονο μου. Η Ναντια ειναι το μοναδικο callgirl (ενταξει δεν εχω παρει και πολλα) που με εκανε να ευχαριστηθω και της δυο εκτονωσεις αφου φροντισε με την συμπεριφορα της να ειμαι αρκετα χαλαρος.
Δεν σου λεει οχι σε τιποτα, δεν δυσανασχετει, κανεις οτι θελεις και μαζι και κωλαρακι το οποιο και ετιμησα και μπορω να πω πως ηταν απολαυστικο. Να πω οτι εκανε ντουζ και πριν και αναμεσα και μετα και γενικα ηταν πολυ καθαρη.
Ξερετε πολλες περιπτωσεις που με 50 ευρω θα σε κανουν να νοιωσεις ετσι?
Δυστηχως ομως παρολα τα ωραια ο επιλογος δυστηχως δεν θα ειναι διαφορετικος απο αυτο που εχουν γραψει και αλλοι εδω μεσα..."Περνας καλα αλλα δυσκολα ξαναπας"...και αυτο κυριως λογω εμφανισης. Για να μην παρεξηγηθω η εμφανιση δεν ειναι κατι το πολυ τραγικο, απλα εμενα με ψιλοχαλασε.
Οπως και να εχει ομως για τους λατρεις των milf συστηνεται ανεπιφυλακτα τουλαχιστον για μαια δοκιμη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
99
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2013
Φιλε μου, ενα τηλεφωνο της Ναντιας σε pm αν ειναι δυνατον, ευχαριστω πολυ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1