Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228493
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντησα την εν λόγω κορασίδα πρόσφατα, ύστερα από τις πολλές θετικές κριτικές που διάβασα απο τους υπόλοιπους συναγωνιστές.
Εκ του αποτελέσματος το μετάνοιωσα....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Στο δια ταύτα τώρα, η είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο προμήνυε ατμόσφαιρα ξεπέτας, εντελώς ανέκφραστη και παγωμένη σα να μου έκανε χάρη. Στο socializing εχει γενικότερα ένα θεματάκι.

Από υπηρεσίες αν εξαιρέσει κανείς την καλή της πίπα, δεν ξετρελλάθηκα....αντιθέτως μπορώ να πώ πώς κλαίω το 80αρι, δεν ξέρω μήπως έπεσε απλά σε ασχημη ώρα για την κοπέλα το ραντεβού, απλά σε εμένα ήταν ψιλόχάλια.

Διάθεση βαρεμάρας-αγγαρείας, ύστερα από 2 γύρους (1 πίπα κι 1 κλασσικό) πάνω στο 45λεπτο μου ζήτησε να της δώσω +20 αν ήθελα και 3ο γύρο (κάτι το οποίο δεν έγινε φυσικά γιατί ξενέρωσα απόλυτα...ΘυμόςΘυμός).
Επίσης αρνήθηκε πρωκτικό προφασιζόμενη πώς δεν είχε όρεξη για κάτι τέτοιο εκείνη την ώρα, εντάξει σεβαστό αλλά αν δε νοιώθεις καλά ή κουράστηκες ακύρωσε το ραντεβού από πρίν κοπέλα μου....

Συμπέρασμα : Από τα μεγαλύτερα ξενερώματα που έχω φάει από κοπέλες του χώρου!!!

Από εμένα τρώει άκυρο, πρέπει κάποια στιγμή να καταλάβουν πώς δεν κάνουν χάρη σε κανέναν. Να μάθουν κάποια στιγμή να τηρούν αυτά που λένε στην αγγελία!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Kavlarxis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.271
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού