Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Βικυ ειναι μια αδυνατη κοπελιτσα με ξανθο πλατινε μαλι με μαυρες ανταυιες, προσωπακι ομορφο, ωραια αμυγδαλωτα ματια, ανοιχτοχρωμα, πετιτ κοριτσακι, λαχταρας οταν θα την δεις ντυμενη, αλλα χαλιεσε οταν τα βγαλει...
Το δωματιο απλο, χωρις ντουζιερα, χαρτια καθαρισμου σε μια συσκευασια διπλα στο νυπτηρακι, διπλο κρεβατι, γενικα καλο...
Με το που μπηκε μεσα η Βικυ συστηθηκαμε και απο τα καλα Ελληνικα της ρωτοντας την την καταγωγη της μου ειπε οτι ειναι Ελληνιδα και μαλιστα απο την Πατρα, το περιεργο ειναι οτι ειχε μια περιεργει προφορα, αλλα οχι την προφορα που εχουν οι πατρινιες, γθυθηκε κατευθειαν δεν προσφερε καθολου προκαταρτικα, αφου χουφτωσα λικακι το σωματακι της μου περασε το σκουφακι, βυζακι δυστηχως ειναι πολυ μικρο, χωρις σχεδον καθολου ρωγα, λευκη επιδερμιδα, αδυνατα ποδαρακια, στενο κωλαρακι, ωραιο μουνακι, μερικα τατου κοσμουν το κορμακι της ενα λουλουδι στο δεξι κωλομερι και μια πατημασια γατας στον δεξι ομο, γενικα ειναι πολυ αδυνατη, χωρις ποιασηματακια, η πιπα της αποδηχτηκε μετρια, το στοματακι το ενιωθα αρκετα ζεστο, περα του πουτσου η γλωσσα της δεν πηγε αλλου, προσπαθησα να χαιδεψω λιγο μουνακι, εκει τα δαχτυλα μου ηρθαν αντιμετωπα με την κρεμα που εβαλε στο μουνι της, η πραξη ξεκινησε κανονικα, ενω εχει ενα μικρο στενο μουνακι δεν ενιωθα απολυτος τιποτα, η κοπελα χρησημοποιησε τοσο πολυ κρεμα στο μουνι της που αυτη βγηκε εξω και φοσφοριζε στο φως του μπλακλαιτ, με κρεμα γεμισα ολοκληρος, απο την κοιλια μου μεχρι ψηλα στα μπουτια μου κατω απο τα αρχιδια, πρωτη φορα συνανταω τετοια υπερβολη...αφου δεν λαμβανα καμια πληροφορια απο το μουνακι της, ειτε της ενωνα τα ποδια, ειτε ανοιχτα, ειτε στα πλαγια, ενω η Βικυ καθοταν ξαπλωμενη αμετοχη, με κλειστα ματια και με ενα χαμογελο αμηχανιας να το πω.?? μου φανηκε, καπου καπου ανοιγε τα ματια και μου εριχνε ενα βλεμα να δει αν οντως ειμαι εκει.?? ή εφυγα.?? πιστευω απο την τοσο πολυ κρεμα και αυτη δεν θα ενιωθε τιποτα, της ζητησα αλαγη και αν θελει να ανεβει απο επανω, δεν μου αρνηθηκε, ανεβηκε αλλα δεν το κατεχει καθολου, δεν μπορεσε να με ερεθισει καθολου, τα μαλια της πεφτανε στο προσωπο μου και μου ανεβαζαν την θερμοκρασια, οχι της καυλας ομως, αλαγη στα 4αρα, το κωλαρακι της περνει ωραιο σχημα και το μουνακι της διαγραγετε ομορφο αναμεσα στα μπουτακια της, εκει χτυπησα αρκετα οσπου ερεθιστηκα και εχυσα...ντυθηκε και με αποχερετησε με το ιδιο απλο χαμογελο που καθολη την δειαρκεια της πραξης εμοιαζε σαν μασκα...
Τελος, η ολη φαση ηταν κομοδινοκατασταση Α κλασης, η κοπελα δεν συμετηχε πουθενα, ευγενικη ειναι χαμογελαστη, δεν διαμαρτηρηθηκε καθολου στα 15 λεπτα περιπου του αγωνα, αλλα απλα δεν το εχει, μαλλον το κανει για τα λεφτα και μονο, οι υπηρεσιες της ειναι επιπεδου βαρδαρη και ποιο κατω, τα 30€ που πηρε ηταν παρα πολα για αυτα που προσφερε...δυστηχως προτεινετε μονο για πιπινολατρες που θελουν ενα απλο ξεφορτωμα...παρα περα θα απογοητευτει και ο καθενας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2013
Πριν λίγες εβδομάδες που την είχα δει ζητούσε 25 για το απλό, τώρα το έκανε 30;
Πάντως και εμένα μου είχε καρφωθεί στο μυαλό λόγω εμφάνισης αλλά τελικά όντως καλά έκανα και δεν πέρασα γιατί το ένστικτό μου με προειδοποιούσε για πατάτα Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1