Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη κατά τις 18:00 στον όροφο για δεύτερη φορά, την πρώτη δεν είχα περάσει.

Η Άντζελα βγήκε ¨αεράτη¨-κάτι σαν βετεράνος του Βιετνάμ που βλέπει άσκηση βολής- και με προσκάλεσε για να περάσω καλά. Όπως αναφέρουν κ΄οι άλλες κριτικές είναι μεσαίου αναστήματος, με μακριά καστανόμαυρα μαλλιά, μικρό βυζί 1-1,5 με παραπλανητικό σουτιέν και πιασίματα στον κώλο.

Μπαίνοντας στο δωμάτιο-τρώγλη διαπίστωσα ότι η τσατσά δεν μπήκε καν στον κόπο να μαζέψει την συσκευασία από το κινέζικο προφυλακτικόΓαμήσου (4 απλά γιατί ήταν εκεί, παρουσίασε..).

Η Άντζελα δεν άργησε να εμφανισθεί σε πολύ καλή διάθεση. Έβγαλε το στρινγκ της και ετοιμάαστηκε για φιλαρμονική, ενώ εγώ έβγαλα το σουτιέν της προλαβαίνοντας την-εξαιρετικά πρόθυμη. Χούφτωμα των βυζιών και δάκτυλο στον κώλο.

Η συνέχεια ήταν ιεραποστολικά με γλύψιμο των βυζιών, φιλιά στο λαιμό κτλ. Καλή συμμετοχή γενικά.

Η συνέχεια cowgirl, όπου η ενασχόληση με το στήθος της συνεχίστηκε και αυτής με τις θηλές μου-αν και δεν ερωτογόνος ζώνη μου. Η ένταση άρχισε να ανεβαίνει με συντονισμό των παλινδρομήσεων μας, ενίσχυση της δικιάς της με τα χέρια μου στον κώλο της και γενικά ένα πολύ σκληρό γαμήσι. Η καύλα στις ρώγες της έδωσε μια άλλη διάσταση στο αδιάφορο στήθος τηςΣπασίκλας

Τελικά, με τα πολλά μου είπε πως κουράστηκε, πολύ ειλικρινής δήλωση αφού είχε ιδρώσει την φανέλαΈρωτας Ανέλαβε την κατάσταση στα χέρια της ενώ εγώ σκέφθηκα να της δώσω τάιμ άουτ για να πάρει ανάσες και να μην προχωρήσω σε κώλο Κατσικογάμης γιατί είχα γίνει κάγκελο (ελληνιστί give her a break).

Αφού κατόπιν προτροπής μου μου πρόσφερε πρόθυμα τα βυζιά της για πιπίλισμα μετά από κανά λεπτό έχυσα. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι σε κάποια φάση με στραβώναν τα μαλλιά της αλλά πάνω στην καύλα κλάιν μάιν!

Την ευχαρίστησα όπως και αυτή και στο τέλος μου είπε ότι είχα ξαναπεράσει με τεράστια βεβαιότηταΧμμμ; ενώ ήμουν απολύτος βέβαιος ότι κάτι τέτοιο ήταν αναληθές. Μάλλον είχε χάσει το λογαριασμό ή κάποιος είχε ίδιο στυλ μ'εμένα.

Συνιστάται ανεπιφύλακταΈρωτας

Αποχώρησα με αίσθημα πληρότητας ενώ ένας νεαρός πακιστανός που με βρήκε στην πόρτα με ρώτησε αν ήταν καλή,

"Καλή!", του αποκρίθηκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού