Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ειρηνη/Δαναη, μεσα σε μαυρο μαγιο, σε ρολο τσατσα και εργαζομενης, μαυρησμενη, και ψιλοαδυνατησμενη, ποιασμενα τα μαλια κοτσο, ετσι οπως την εβλεπα με κλικαρε, αν και απο μεσα μου κατι μου ελεγε οτι θα το φαω το κεφαλι μου, δεν ακουσα το ενστικτο μου και περασα στο δωματιο, δεινοντας της μια ακομα ευκαρια μιας και τελευταια μαζι της δεν ενθουσιαστηκα...
Η Ειρηνη εμφανησιακα ομορφηνε αρκετα, μαυρα μαλια ποιασμενα κοτσο, απλο μεικαπ στο προσωπο και βαμενα κοκκινα χιλια, το σωματακι της εχει καποια παραπανησια κιλακια που την κατατασουν στα τροφαντα μωρα, σαφως ομως την βρηκα ελαφρως αδυνατησμενη απο την προηγουμενη φορα, βυζαρες μεγαλες επιβλητικες, ρωγα αφαντη ομως, επιδερμιδα μαυρησμενη τεροιαζε απολυτα με το μαυρο μαγιο που φορουσε...
Το δωματιο σκοτεινο, με χτιστο στρογγυλο κρεβατι, detol κρεμοσαπουνο, και ενα απολυμαντικο χεριων ισως στο κομοδινο...Με το που μπηκε η Ειρηνη, χερετηθηκαμε πανω στο κρεβατι, προκαταρικα ελαχιστα και αν δεν τα διεκδικουσα, μαλλον θα ειχαμε περασμα καποτας κατευθειαν, μιας και την ειχε αν χειρας και δεν την αποχωριζοταν, εκει καταλαβα οτι επαιξα και εχασα, η ολη φαση απο δω και περα απλα ηταν μια διεκπερωτικη τυπικη διαδικασια, πιπα ατονη, οπως και η ολη φαση η Ειρηνη απλα ηταν στο ιδιο εργο θεατης σε μια παρασταση που περημενε να πεσουν οι υποτιτλοι, δυσκολευτικα αρκετα να τελειωσω και ηταν ισως τα πρωτα λεφτα μετα απο καιρο που με εκλαψα μιας και φευγοντας ενιωθα ενα βαρος μεσα μου...απογοητευσης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2013
Δεν πειράζει γκαρντάσι ... πάμε για άλλα ... Δυστυχώς είναι και αυτά μέσα στο πρόγραμμα και μας ξενερώνουν Κεφάλι σε τοίχο! (το ένοιωσα όπως θα έχεις δει κι εγώ αυτό τελευταία) ... αλλά ξανά προς την δόξα τραβάμε Μεγάλο χαμόγελο
29 Αυγούστου, 2013
Αυτή την άσχημη εντύπωση μου έχει δώσει και μένα, είναι ψυχρή διεκπαραιωτική σαν ουρολόγος ένα πράγμα. Μόνο ο gl έχει χημεία μαζί της. εκτός αν πρέπει να την παίρνεις σε ακριβά προγράμματα.
29 Αυγούστου, 2013
Γιατί έτσι έχει πέσει τόσο πολύ η αγαπημένη μας Δανάη εκεί στη Σουρδία? Δε τη μεταχειρίζονται καλά οι Σουρδοι Χμμμ; ΔΑΝΑΗ γύρνα πίσω στο λαό σου στη Σαλονίκη Έρωτας
29 Απριλίου, 2014
εγώ τελευταία που την είχα πετύχει στο prive πλήρωσα 40 ευρουλακια πέρασα καλά δεν ξέρω αν είναι ακόμα άλλα θα την προτιμούσα ξανά Έρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4