Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατιατικο ξυπνημα. Απαλλαγμένος απ το άγχος της δουλειάς, δυο δρομοι ανοίγονταν μπροστά μου:
Ο κόλπος του Τορωναιου κι η αγκαλια της θάλασσας απ τη μια, κι ο πιο μυστηριώδης κολπος κι η αγκαλια της γυναικας απ την αλλη.
Το πανω κεφαλι ελεγε θαλασσα...το κατω γυναίκα...
Εβαλα το μαγιο...νικησαμε!!!!
Εστριψα ομως κατα το Μυλο...ποιος αποφασιζει επιτελους??? Χαμόγελο

Στο δρομο αρχισα τα τηλέφωνα, να γλυτωσουμε λιγο χρονο και ζεστη.
Καμιά απ αυτες που ειχα στο νου μου δεν ηταν εκει. Ηταν αργα ομως για πισωγυρισματα.
Στ αυτια μου ακουγα το γελιο της Μαρινας που ο μεγαλος μου αδερφός ο big_boy μας θυμισε χτες..

Ανεβηκα τα σκαλια του μαγαζιου. Βγηκε ενα ξανθο κοριτσακι χοροπηδωντας με τα βυζακια του να χορευουν ελευθερα με μια πεταλουδα να αναπαύεται πανω τους
Δεν χρειαστηκε κατι αλλο για να ενδωσω. Πανεμορφη παρουσια. Ηταν η Ρεβέκκα, που δεν γνώριζα.
Την παρακολουθουσα ομως καιρο. Οι Jo και Gameover μου ειχαν πει απ το χειμωνα να μην τη χασω. Αργοτερα ο δευτερος εφαγε μ αυτην τη φολα της ζωης του. Χτες και ο τεραστιος Γιγαντας, περασε τα ιδια. Αποφασισα λοιπον να τη σβησω απ τη λιστα...χααχαχα σιγά μην αποφασιζω εγω. Μπηκα σημερα χωρις να την αναγνωρίσω Χαμόγελο

Ήρθε χαρουμενη στο δωματιο. Μου ζητησε να ξαπλωσω, αλλα δεν μου αρνηθηκε οταν της προτεινα να ξαπλωσει αυτη. Τελειο κορμι!!!! Οι καμπυλες της για σεμιναριο παραβολικης γεωμετρίας. Ανταπεδιδε με χιούμορ τα πειραγματα μου. Μου προτεινε να παιξουμε το σκυλο με τη γατα Χαμόγελο Αυτο ηταν. Λυθηκε. Καταλαβα οτι θα περνουσαμε καλα!!!
Η πιπα της με σωστη πιεση κι αισθησιακη. Ανεβηκε μονη της πανω μου οπου βρηκαμε ωραιο ρυθμο. Το μικρο της σωμα βοηθαει σ αυτο. Απο πισω η θεα τελεια! Αληθοφανη βογκητα της ξεφευγαν ολη την ωρα. Το τελος ηρθε ετσι λυτρωτικο. Λιγη κουβεντουλα στο τελος οπου δυστυχως με διαβεβαίωσε οτι οι εμφανισεις της θα εξακολουθησουν να ειναι guest, μια που η εδρα της ειναι αλλου και σε αλλο χωρο.
Φυσικα σεβομαι οσα γραφτηκαν γι αυτην τον τελευταιο καιρο, αλλα εγω πολυ ευχαριστως θα την ξανασυναντουσα.

Να σημειωθει εδω, οτι η αρχικα ματαιωθησα καθαρση στον Τορωναιο, τελικα επετεφχθει Χαμόγελο
Και η Αφροδιτη και ο Ποσειδωνας ηταν πολυ καλοι μαζι μου σημερα.
Ελπιζω να ηταν εξισου καλη κι η δικη σας μερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρεβέκκα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2013
Άξιος μεγάλε !!!! ... Υπέροχη και η περιγραφή ... Πάντα τέτοιαααααααααααα ... ειδικά όταν συνδυάζονται τόσο όμορφα ... Αααααααχχχχχχχχχχ ... γιατί να μην είχαμε σε αυτή την έρμη την ζωή περισσότερο συνδυασμό Αφροδίτης με Ποσειδώνα;;; ... γιατί έτσι το εκτιμούμε περισσότερο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1