Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126766
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επιτέλους σήμερα το απόγευμα μέσα στη zεστη πήρα την απόφαση για επίσκεψη στον οίκο τις καρδίτσας - αφού πρώτα ενημερώθηκα για την νέα άφιξη.

Η προηγουμενη πολύ κατατοπιστική κριτική δεν άφηνε περιθώρια αναβολής, και επειδή κατάλαβα ότι είναι ο τύπος τις γυναικας που μαρέσει, το αυτοκίνητο και δρόμο...

Όταν έφτασα, είχε πελάτη μέσα, η τσατσά με υποδέχθηκε με καλοσύνη και ανταποκρίθηκε με προθυμία στο δίκαιο αίτημα μου για ένα ποτήρι νερό πριν τον αγώνα.

Ρωτάω για προγράμματα: 30 το απλό, 50 με 69 και γυμνή πίπα και 70 με δυο εκτονώσεις (γιατί 70, δυο εκτονώσεις: 30 + 30=60 ???). Η φάση με τα 70€ κρατάει περίπου 25 λεπτά, απότι έμαθα, μάλλον γίαυτό στοιχίσει 70. Τέλος πάντων, εγώ για το απλό πήγαινα για πρώτη φορα, καθώς πλέον προσέχω και το δεκάρικο σε περίπτωση που η επίσκεψη αποδειχθεί φόλα.

Ανεπιφύλακτα: όσοι μπορείτε, πάτε για το πρόγραμμα τον 70. Η κοπέλα (εντάξει, κοπέλα δηλαδή, milfara κανονική), με εμπειρία στο sex, ξέρει να σε κάνει να περνάς καλά. Εγώ γουστάρω τις ιερόδουλες που σε καταλαβαίνουν και αναλαμβάνουν άμεσα δράση για να σε ικανοποιήσουν. Στο σαλόνι φορούσε ένα λεπτό φόρεμα που τόνιζε τις βυzαρες τις, κόλλημα κανονικό.

Στο δωμάτιο όλα καλά και περιποιημένα, στο μπάνιο έχει τα πάντα, ακόμα και ntouz, αν θυμάμαι καλά. Έρχεται μέσα, πετάω ένα κομπλιμέντο ότι μαρεσούν τέτοιες ώριμες γυναίκες και αρχίσουμε να χαϊδευόμαστε. Καύλωσα κανονικά, αλλα αυτήν το είχε βάλει σκοπό να με κάνει turbo. Ξαπλώσαμε διπλα διπλα και χαμουρευόμασταν για μερικά λεπτά, τρίβαμε τα κορμιά μας στα πλαγια, εγώ φιλούσα τις βυzαρες τις και αυτήν έδειχνε να το απολαμβάνει. Κανένα πρόβλημα με το χρόνο, αν και η όλη συνάντηση δεν κράτησε πάνω από μερικά λεπτά, το πολύ 10. Το δοδεκαποντο μου τριβόταν απαλά ανάμεσα στα πόδια τις και στην κοιλια τις, ακουμπώντας στην πάνω επιφάνεια του μουνιού τις. Σηκώθηκε να μου φορέσει προφυλακτικό, τι στιγμή που τα λαχταριστά βυζιά τις τρίβονταν ερεθιστικά πάνω στον πούτσο μου. Πίπα καλή, βαθιά και αργή, και άρχιζα να νιώθω να πλησιάζει η έκρηξη του Βεζούβιου. Την σταματάω για να ηρεμήσω λίγο, και πάλι πίπα. Στο δωμάτιο μέσα είχε και καθρέπτη, δεν άντεχα να βλέπω την κολάρα τις στον καθρέπτη όταν με τσιμπουκονε. Την σταματάω και αρχίζουμε sex, με αυτήν να κάθεται πάνω μου. Μόλις ένιωσα την milfara να κάθεται πάνω μου, κάπου εκεί ήρθε και το αναπόδραστο xύσιμο τον υγρών μου μέσα στην πλαστική δεξαμενή.

Με έστειλε αδιάβαστο, λέγοντας μου φιλικά να ξαναέρθω όταν θα είμαι έτοιμος για μεγαλύτερη διάρκεια...

Συμπέρασμα - πόρισμα φωτιά: συνισταται ειδικά για λάτρεις του είδους και ξέρει να σε κάνει να περνάς καλά. Όσοι γουστάρετε χαμουρεμα, αξίζει την ταλαιπωρία και την βενζίνη μέχρι εκεί πέρα, ανεπιφύλακτα. Θα ξαναπάω οπωσδήποτε για τα εντυπωσιακά οπίσθια τις –αν (καταφέρω να κρατηθώ και δεν χύσω πάλι.Κεφάλι σε τοίχο!)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
19
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2013
Όλα καλά και όλα ωραία, αλλά αυτό το ntouz, τι είναι ρε πατριώτη;;;
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
23 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το ντούς είναι το ντούς. Studio είναι το κατάστημα αυτό, οποτε έχει και τέτοιες ανέσεις. Πετσέτα δεν είδα πάντως.Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2