Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Χριστινα επεστρεψε ξανα.!! μετα απο αναφορες στην μπουρδελοκατασταση, δεν μπορουσα να την βγαλω απο την σκεψη μου με τον φοβο μην ξαναφυγει, και δεν παω να την δω, οποτε αποφασισα να τραβηξω προς Ν.Ουρανου 1Α, βραδυνη βαρδυα η Χριστινα, κινηση μηδεν, και στο μαγαζι 1η φορα για εμενα, βγηκε η Χριστινα να την δω, παραμενη αδυνατη και κορμαρα οπως ηταν παλια, μονο το χρωμα των μαλλιων της εχει αλαξει, που την κανουν λιγοτερο εντυπωσιακη, το ξανθο της εδεινε το απολυτο χαρακτηρησμο της μουναρας, τωρα το εχει προς το καστανο με απλες ξανθιες και μαυρες ανταυιες. Αν και ηθελε να παρω κανα προγραμμα σεξσοου, λογω στενοτητας αρκεστηκα στο απλο 30€.
Περιμενοντας στο δωματιο, αυτα που παρατηρησα και με εκαναν να σκεφτω, οτι ο Βαρδαρης δεν θα κλεισει, απλα μετακομιζει στον μυλο, το στουντιακι αν και καινουριο, δεν εχει μια σειρα και θυμιζει βαρδαρη, διπλα στην μπανιερα υπηρχε μια μεγαλη λιμνη απο νερα, ψαρια να εριχνες θα κολυμπουσαν, μετα την πραξη και αφου ειχε φυγει η χριστινα παρατηρησα τις πατουσες μου ειχανε γινει μαυρες απο την μπιχλα στο πατωμα, αρα καθαριζμα σφουγγαρισμα μαλλον δεν ξερουν τι ειναι, ή η τσατσα απλα το τανιζει, χαρτι για σκουπισμα το κοινο κωλοχαρτο...Κεφάλι σε τοίχο! μια τηλεωραση επαιζε τσοντα, το κρεβατι στρογγυλο χτιστο, χωρις σεντονι, μονο ενα καλυμα που πιστευω να αλαζει που και που, ακομα και στο χωρο αναμονης παρατηρεις λαμπες να λειπουν απο σποτακια, κοινως μια παραμεληση...
Η πρωην πολωνεζα που πλεον συστηνετε ουκρανεζα, αν θυμαμαι καλα, δεν ρωτησα γιατι, μπηκε μεσα στο δωματιο, την περημενα ξαπλωτος και επεσε κατευθειαν πανω μου βγαζοντας το σουτιεν της και αποκαλυπτοντας τα μεσαιου μεγεθους χωρις υπερβολες σιλικονατα βυζακια της, η ρωγα χτυπουσε κοκκινο, το μονο αρνητικο, αναμεσα απο τα βυζια της οταν πηγα να φιλισω, υπηρχε μια μυρωδια η κοινη πουτσιλα.!! απο ισπανικη χρηση καποιου βρωμοπουτσου...Θυμός αμομακρυνθηκα και αρκεστηκα στα γυρω γυρω βυζια της, αν και η κοπελα ηταν μυρωδατη απο πανω εως κατω, μιας και το αρωμα της εμεινε πανω, μου, εμφανησιακα η Χριστινα παραμενει μουναρα, λιγο στο προσωπο εχει επιρεαστει απο το περασμα του χρονου, αλλα απο σωμα παει παρα πολυ καλα, επιδερμιδα μαυρησμενη τελεια ελαφρως πλαδαρη, ποδαρες ατελειωτες, το περασμα του προφυλακτικου απλα επαγκελματικο με το στομα, πιπα πολυ καλη αργη, κλασικα 3 στασεις, μου αφησε να εχω τον ελεχνο εγω, δεν διαμαρτυρηθηκε δεν δυσανασχετισε πουθενα...και το τελος να ερχετε μπρουμητα που με περιτεχνες κινησεις της λεκανης της συμετηχε πληρως και με εφερε στο αμην μου, ποιανοντας γονατιστος πανω της το τουρλωτο κωλαρακι της...
Η Χριστινα επεστρεψε ξανα, παλια καραβανα στο κουρμπετι, η υπηρεσιες της παραμενουν υψηλες, εμφανηση αριστη, προτεινετε ανεπυφυλακτα προς ολους, και οταν λεμε ολους ενοουμε ολους.! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού