Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΓλώσσαΓλώσσα
Γύρο στις 6 το απόγευμα έκανα ένα ντου στο στούντιο, έρχεται η τσατσά μου λέει '' είναι πολύ καλή'' και σκάει το άλογο,Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Πάμε στα προγράμματα και μου λέει στο τέλος για μία ώρα ότι γουστάρω 250 Χμμμ;Χμμμ;, τι λες!!! τι κάνε κάτι , ε τα γνωστά δεν μπορώ και τελικά πάει μέσα και έρχεται και κλείσαμε στα 160Κατσικογάμης. Μπαίνω τζακούζι και σκάει το άλογο χαμόγελο νάζι και πίπα χωρίς μέσα και τα πρώτα έρχονται στο στήθος, ξανά πίπα ισπανικά γαλλικά , βγαίνουμε στα τέσσερα με σκούφο και 3 δάχτυλα στην κώλο.. μου χαμογελάει της λέω ήρθε η ώρα , σάλιο μπόλικο και να και τα δεύτεραΚατσικογάμης.Πάλι μπάνιο φουλ πίπα Γλώσσα σκούφο Κατσικογάμης και κώλο μόνο κώλο τίποτα άλλο σφαλιάρα και κώλοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο. να και το τρίτο .
50 λεπτά περίπου χαμόγελο και τέλος.
Μάγκες η γκόμενα δεν είναι μοντέλο είναι άλογο με μεγάλα μαστάρια όποιος γουστάρει την ιππασία είναι μάνα το μωρόΚεφάλι σε τοίχο! λέμε μωρό τέλος πάντων φοράδα με τα όλα της !!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2013
φιλε η λαουρα ειναι οχι αλογο αλλα δαμαλιΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1