Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προλάβετε λοιπόν την Εβελίνα που δουλέυει στο συγκεκριμένο οίκο όσο ακόμα αμοίβεται με 20 ευρώ, καθώς το θεωρώ θέμα χρόνου να μεταπηδήσει σε στούντιο....Με τόσο ντόρο γύρω από το όνομά της, θεώρησα ότι κάτι καλό συμβαίνει και έτσι ανηφόρισα προς φυλής. Υποδοχή από την ευγενέστατη υπηρεσία και παρουσίαση της δεσποινίδος. Ξανθιά,με μαλλιά μέχρι τους ώμους, στρογγυλό, ωραίο προσωπάκι, μικρό στηθάκι κοριτσ΄σιτικο, λίγη κοιλίτσα και καταπληκτικό πίσω σύστημα!Κουλ Δίνω το μπλε εισιτήριο στην υπηρεσία και περνάω στο δεξί δωμάτιο.
Πεντακάθαρο, με καινούρια σεντόνια, μοσχομύριζε καθαριότητα, κλιματιστικλο σε λειτουργία...Αοχωρίστηκα τα ρούχα μου και περίμενα λίγο μιας και προηγείτο συναγωνιτής. έρχεται κοντά μου, και λίγες κουβέντες στα αγγλικά, μιας κ ελληνικά δε γνωρίζει. Αποχωρίστηκε τα εσώρουχά της και άρχισε κάποιια χάδια και φιλιά στο στήθος μου, στις θηλές μου, στο λαιμό μου, ενώ εγώ άρχισα να ασχολούμαι με τις ρώγες της, που είχαν σκληρύνει και ήταν πεταχτές. όντας ήδη ερεθισμένος, ξεκίνησε ένα πολύ καλό στοματικό άνευ προφυλακτικού, υγρό, βαθύ, με περιστροφές και παιχνίδια της γλώσσας στο κεφαλάκι του πέους μου. Πρέπει να διήρκεσε κανένα 5λεπτο. Σειρά μου να την περιποιηθώ, η κοπέλα μοσχομύριζε παντού, πεντακάθαρη. Το αιδοίο της καταπληκτικό με ωραία χείλη τα οποία ανταποκρίθηκαν στα παιχνίδια μου όπως κ η κλειτορίδα της. Η συμμετοχή της ενεργή με πνιχτούς αναστεναγμούς.΄
Ξεκίνημα της κυρίως δράσης με cowgirl, βαθιά διείσδυση, καλός ρυθμός, είχε γείρει πάνω μου ενώ βαριανάσαινε και με φιλούσε σε αυτιά και λαιμό. Επόμενη στάση στα 4, όπου με τέτοιο κωλαράκι είναι καλή στάση για να την απολαύσεις. Δυνατές διεισδύσεις, μικρά σκαμπίλια και έδειξε να γουστάρει καθώς μου έσκασε 2 γελάκια! Στη συνέχεια γύρισμα σε ιεραποστολικό, όπου με σταυρωμένα τα ποδια της μπροστά στο στήθος μου, ένιωσα το τέλος να πλξσιάζει, οπότε και έβγαλα το προφυλακτικό και αμόλησα το σπέρμα τόσων ημερών στην κοιλίτσα της. Κάτσαμε λίγο να ηρεμήσουμε, πλύθηκέ τοπικά και με ένα πεταχτό φιλί στα χείλη πήγε στον επόμενο συναγωνιστή.
Μια πολύ τίμια συν.αντηση, με καλές υπηρεσίες, χρονική άνεση και απόλαυση ενός πιπινιού μοναδικού. Μακάρι να μείνει καιρό για να μαγειρεύει καλά. Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2013
O lagos σε μπουρδελο;Oλε!!!Μεγάλο χαμόγελο
13 Ιουνίου, 2013
ποτε προλαβες Γλώσσα
13 Ιουνίου, 2013
Kαλά ντε... Δεν είναι και κάνα εύρημαΛύπη
15 Ιουνίου, 2013
Χμμμ; Ποια θα πηγενε σε στουντιο να βαραει μυγες οταν εχει γεματα δωματια παντα στη στο 20ρικο....???

Γιατι ο Ελληνας παντα σκεφτεται με το πουτσο και οχι με το κεφαλι????
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4