Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ακόμα μια επιδρομή στα σοκάκια της παρακμής,ένα σχετικά όμορφο απόγευμα.Συνεπής στην σαβουρογαμία μου,την επιθυμία μου για κάλτ καταστάσεις και εν γένει παρακμή,μπήκα στο εν λόγω οίκημα.Η τσατσά,η οποία έμοιαζε με crossdresser,μου είπε ότι εργάζεται η Ζάνα και με ρώτησε αν την ήξερα.Είπα όχι,για να μην ου σκοτίζουν τους όρχεις.Βγήκε η Ζάνα,η οποία δεν χρειάζεται συστάσεις.Είναι η γνωστή γριά,ψηλή,χοντρή,βατραχομούρα και φακλάνα ρωσσίδα που παίζει και Αδάνων.Επειδή μου έταξε και βασιλικό τσιμπούκι,πέρασα.Το δωμάτιο καθαρό.Ήρθε που λέτε και φόραγε κορδονάτο στρίνγκ,με ένα μπέιμπι ντόλ για να καλύπτει τα πάκια.Άρχισε απο κάτι γλυψίματα στις θηλές μου και μετά με ρώτησε αν θέλω τσιμπούκι ακάπωτο ή με κράνος.Της είπα με κράνος.Ωραία και συμπαθητική πίπα.Αφού λοιπόν μου σηκώθηκε,την έβαλα στα τέσσερα και αντίκρυσα κωλομέρια τόσο μεγάλα,όπως και ο Θεσσαλικός κάμπος.Μετά απο σφυροκόπημα κάμποσων λεπτών επήλθε το πέρας της συνουσίας.Πέρασε κανένα τέταρτο στο δωμάτιο και η τσατσά ούτε φωνή,ούτε ακρόαση.Αν γουστάρετε χοντρές και άσχημες γριές να πάτε,αλλιώς ούτε απ'όξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2013
ΗΡΩΑΣ....
02 Ιουνίου, 2013
η πιπα της ειναι πολυ καλη αλλα απο γαμησι λιγα πραγματα.....
26 Ιουλίου, 2013
απο τις καλύτερες πίπες, για τα υπόλοιπα άσε καλύτερα !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3