Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 13.30 , όταν δεν την είχα δει διάβασα στο σαίτ για ένα νανάκι , πριν κάνα 2μήνο την είδα αλλά δεν πέρασα , σήμερα αποφάσισα να περάσω , τι εστί Χριστινάκι , μια κοπελίτσα πάρα μα πάρα πολύ κοντή φανταστείτε ότι με τακούνια μου έφτανε κάτω από το στήθος μου, έχει καστανά σκούρα μαλλιά καρεδάκι , είναι λεπτούλα με 1.5άρι βυζί και ωραίο κωλαράκι , είναι μέσα στην τρελή χαρά , στο σαλόνι έκανε χαβαλέ και έδειχνε με το χέρι της την απόσταση του κεφαλιού της από το δικό μου και έσκαγε στα γέλια , έδωσα το 10 ευρώ και πέρασα , ήρθε στο δωμάτιο σχεδόν χορεύοντας και μουρμουρίζοντας κάτι ρυθμικά , ψιλοτραγουδούσε κάτι , σηκώθηκα όρθιος μπροστά από το κρεβάτι , της έδειξα να βγάλει τα τακούνια της και την έπιασα με τα χέρια μου την σήκωσα και την έβαλα όρθια πάνω στο κρεβάτι , άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και στα βυζάκια της , μετά ξάπλωσα και αυτή άρχισε να μου παίζει τον πούτσο , μου πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε μια ¨αγχωμένη¨ πίπα , τι εννοώ , άρχισε να γλύφει πολύ γρήγορα τον πούτσο μου αλλά μόνο μέχρι λίγο κάτω από το κεφαλάκι , σταματούσε και ξανά μανά , την γύρισα σε στάση 69 , άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της και σταμάτησε να με γλύφει αυτή και άρχιζε να τραγουδάει , σταματούσα να την γλύφω και σταμάταγε να τραγουδάει και συνέχιζε την πίπα , λές και το μουνάκι της λειτουργούσε σαν διακόπτης….πρώτη στάση με αυτή από πάνω , την σήκωνα με τα χέρια μου και την κατέβαζα πάνω στον πούτσο μου , δεύτερη στάση στα όρθια όπου ξανάρχισε να ψιλοτραγουδάει , τέλος στα τέσσερα όπου δεν ήταν και πολύ βολικά λόγω υψομετρικής διαφοράς , μετά από λίγο ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δέκα λεπτά , πιστεύω ότι για μόνο 10έυρώ είναι σούπερ μιάς και γαμάς ένα στενό μουνάκι αλλά διασκεδάζεις κιόλας , θέλω να πω ότι πέρασα σε ένα δωμάτιο που κλείδωνε από την έξω πλευρά , έτσι όταν ντύθηκα φώναξα να μου ανοίξουν για να φύγω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, sotis99, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2013
φαντάσου να ήσουν ο τελευταίος πελάτης και κλειδωμένος από έξω, η πυροσβεστική θα σε έβρισκε την επόμενη μέρα(ή η γυναίκα σου) Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1