Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823747
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μιας και ειχα παει βολτα στην Αθηνα σημερα κι ειχα δει οτι δουλευει η αγαπητη γκαμπριελλα στο 104 ειπα να περασω μια βολτα ωστε να πω ενα γεια,μιας και εχω δυστυχως καιρο να περασω κιολας απο το στεκι..Λογοι ανωτερας βιας....

Γυρω στις 3 και κατι εφτασα στο μαγαζι.Με υποδεχτηκε η κυρια πετρα...Μου ανακοινωσε τα κοριτσια..Ο σκοπος μου αρχικα δεν ηταν να καταθεσω...Ειχα παει απλα για μια βολτα και να δω λιγο την γκαμπι....Παρολαυτα η κ Πετρα μου παρουσιασε τις νανσυ και παμελα....Την νανσυ την ειχα δει κι αλλες φορες...Κοπελα που δεν περναει απαρατηρητη σιγουρα...Εντυπωσιακη ξανθια με πολυ ομορφες αναλογιες και ωραιο προσωπο....

Μετα απο 10 λεπτη κουβεντα με την γαβριελα περι ανεμων και υδατων,με αποχαιρετησε αφου ειχε 2 δωματια και εκει δεν συγκρατηθηκα και πηρα την αποφαση να περασω στο 3 με την νανσυ....

Ανεβηκα εκανα το ντουζακι μου και περιμενα το μωρο....Ηρθε μετα απο 10-15 λεπτα,μ ζητησε συγνωμμη για την αργοπορια αλλα κανονιζε καποιες λεπτομερειες επειδη θα εκανε πρωτη φορα υπηρεσια σημερα...Γδυθηκε ξαπλωσε διπλα μου κι αρχισαμε τα προκαταρτικα..Χαδια και φιλια σε ολο το σωμα..Αρκετα ερεθιστικα...Στη συνεχεια η νανσυ αρχισε να ασχολειται με την ευρυτερη περιοχη των γεννητικων μου οργανων με ενα πραγματικα ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΡΑΜΕΛΩΜΑ στα @@@@...Κατι που δενε χω ξανασυναντησει....Μετα απο 5-6 λεπτα ενασχολησης μονο με τα @@@ περασε το προφυλακτικο κι αρχισε ενα εξισου ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ στοματικο...Βαθυ,υγρο με χτυπηματα στο στηθος και την γλωσσα της και διαφορετικα στησιματα....Αλλοτε για να την κοιταζω απο τον καθρεφτη...Αλλοτε για να με κοιταζει στα ματια...

Πραγματικα ΑΝ δεν την σταματουσα ισως να ημασταν ακομα εκει και να μ εγλειφε...χρονομετρο προφανως δεν ειχα βαλει αλλα νομιζω οτι ΜΟΝΟ το στοματικο πρεπει να ηταν 10-15 λεπτα στο νερο....Φυσικα μ ειχε κανει τοσο τουρμπο που στο σεξ δεν υπηρχε εμγαλη διαρκεια...Πως να υπαρξει αλλωστε..Ανεβηκε πανω μου κι αρχισε καποια πετακτα φιλια στο στομα,ενω η κορμαρα της ανεβοκατεβαινε....ΑΚΡΩΣ ΕΡΕΘΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΘΕΑΜΑ....επειδη ενιωθα το τελος να πλησιαζει αλλαξαμε και λιγο σε ιεραποστολικο με τα ποδια της ανοικτα και κοιταζοντας ο ενας τον αλλο κατεθεσα το υγρο πυρ μου...

Στη συνεχεια η νανσυ μου αφαιρεσε το προφυλακτικο,με σκουπισε κι αφου καναμε λιγο κουβεντουλα για κανα 5λεπτο αποχαιρετησε και κατεβηκε να ετοιμαστει για την επομενη βαρδια της ως υπηρεσια...

Καταληγοντας,κρινω προφανως την συνευρεση με την νανσυ ως ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ αφου μιλαμε για πολυ ομορφη κοπελα,με πολυ διαθεση και ορεξη να ικανοποιησει τον παρτενερ της και την συνιστω ανεπιφυλακτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Nancy
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2013
Οταν λες ανωτερας βίας τι εννοειςΧμμμ;όσο για την Νάνσυ πειστεω ότι αν βαλει 2-3 κιλακια θα γίνει η απολυτη σεξομβοβα
J
J_K
09 Μαΐου, 2013
Ωραία κριτική φίλε! Περίπου την ίδια ώρα ήμουν στο studio για συνεύρεση με την Γαβριέλα. Νομίζω ότι η Νάνσυ είναι από τις ωραιότερες γυναίκες των studio. Μέχρι σήμερα οι υπηρεσίες της ήταν άνω του μετρίου αλλά όχι παραπάνω. Από ότι φαίνεται η παρουσία της στο 104 την ανέβασε. Παρατήρησα και εγώ ότι στο σαλονάρισμα της είχε ενέργεια.
lsh
lsh
09 Μαΐου, 2013
Lsh λογικα συναντηθηαμε τοτε....Ησουν ενας απο τους πολλους που περασε με την γκαμπι οσο ημουν εκει...Αλλωστε και η γκαμπι ειναι πανεμορφη...

Οσο για τη νανσυ....Ειναι πολυ ομορφη..Νομιζω οτι αυτο ειναι αντικειμενικο...Για υπηρεσιες εμπιστευτηκα τις κριτικες και τα καλα λογια της γαβριελλας και δεν εχασα...Μεγάλο χαμόγελο
10 Μαΐου, 2013
Ειναι Νανσυ η...Νανσος? Χμμμ;
16 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νανσυ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5