Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μεγάλο Σάββατο απόγευμα και είχα ανησυχίες...Ήθελα μια δόση παρακμής και επισκέφθηκα τον δρόμο του Μεταξιού.Βαριόμουν να ψάξω,ήμουν και κουρασμένος απο διάφορες δουλειές που έκανα και χώθηκα στο εν λόγω ίδρυμα.Περίμεναν ήδη 2 Πάκιδες και 1 μησήλιξ ημεδαπός.Βγαίνει μια σχετικά αχώνευτη λεκανατζού και μας πρόσταξε έντονα να περιμένουμε να δούμε τη Σοφία που γαμιόταν.Η τσατσά ήταν αρκετά τσαντισμένη,καθώς η ιερόδουλος είχε καθυστερήσει στο δωμάτιο,πράγμα καλό για εμάς,αλλά την τσαντίλα της την έβγαζε πάνω μας.Σε κάποια φάση ο ένας Πάκις βαρέθηκε και την έκανε και ακολούθησε και ο άλλος.Όταν εμφανίσθηκε και η Σοφία την έκανα και ο έτερος ημεδαπός.Η Σοφία είναι μια κοκκινόξανθη μιλφ,με κοντά πλέον μαλλιά,με πιασίματα,ήτοι βυζάρες και κωλάρα,πιθανόν σλαυϊκής καταγωγής,με σχετικά όμορφο πρόσωπο,ευγενική και καθαρή.Καταβάλαμε τα κόμιστρα δια το αιδοίο της κυρίας και περάσαμε στο δωμάτιο,εγώ και η μεγαλειότητά μου,όπου και περιμέναμε 20 λεπτά χωρίς να υπάρχει άλλος πελάτης.Τέσπα...Μπήκε η κοπέλα,άρχισε να τρίβεται στο τομάρι μου,να μου γλύφει τις ρώγες και να μου κάνει ισπανικό.Εν συνεχεία πέρασε καπότα και με πίπωσε όμορφα και μαστορικά και μετά με δική μου προτροπή στήθηκε στα 4,όπου και σφυροκοπώντας την,έχυσα.Το μουνί να σημειώσουμε ότι ήταν αρκετά στενό για γυναίκα της ηλικίας της και των κυβικών της.Πάντως ο χώρος ήταν λίγο βρώμικος,ακόμα και για μεταξουργικά δεδομένα,μύριζε μια ελεφρά κωλίλα,η τσατσά ήταν αντιπαθητική και γενικά δεν νομίζω να ξαναγαμήσω την κοπέλα στο εν λόγω οίκημα,καθώς κυκλοφορούν καλύτερα μουνιά,σε καλύτερες εγκαταστάσεις και με ευγενέστερο προσωπικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού