Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβαίνοντας ξεζουμισμένος απο την Σάρα τις σκάλες του Καλύμνου 48 μπροστά μου παρουσιάστηκε μία Ρωσίδα μιλφ, η Σοφία που ήταν αρκετά ναζιάρα και τσαχπίνα και με κάβλα παρουσιαστικό.Με το που την είδα ομολογώ ότι κάβλωσα πολύ. Πρόκειται για μιλφ όπως είπα,γύρω στα 40,λεπτή,λευκή,με καρά καστανόμαυρα μαλλιά με ανταύγειες πρόσωπο έκφυλο και συνάμα αριστοκρατικό σαν Τσαρίνα. Στο νάζι και στην τσαχπινιά μου θύμισε έντονα την Μαρία την Τρελοκοτσιδού αλλά έχει σίγουρα περισσότερη πουτανιά η Σοφία.Την έφερα κοντά μου λέγοντας της τι μου αρέσει πολύ να κάνω μαζί της και αφού πήρα την συγκατάβαση της, της έδωσα ένα φιλάκι και εξήλθα του οίκου με κατεύθυνση προς Φωκίωνος Νέγρη να πάω να γεμίσω λίγο τις μπαταρίες μου που μου τις είχε αδειάσει η άλλη καυλιάρα η Σάρα λίγο πριν. Tα ερωτικά vibes που μου είχε στείλει η Σοφία στο σαλόνι ήταν για μια ακόμα φορά αλάνθαστα και έπιασα τον εαυτό μου να σκέφτομαι το πήδημα που θα έκανα μαζί της σε λίγο.Κατά την επιστροφή μου πέρασα στο δωμάτιο και η Σοφία δεν άργησε να έρθει μέσα στην τρελλή χαρά και στην ενέργεια κάνοντας ένα "ουάου" μόλις με είδε ξαπλωμένο στην κλίνη. Στο σαλόνι που είχαμε συστηθεί λίγο πιο πριν μου είχε πει οτι είναι Ρωσίδα. Όπως είμασταν γονατισμένοι άρχισα να θωπεύω το όμορφο καλοδιατηρημένο λεπτό κορμί της, τα στητά μικρά της στήθη και το μουνάκι της μέσα απο το κιλοτάκι που φορούσε.Αυτή όλη την ώρα άρχισε να με ανεβάζει μιλώντας μου καβλωτικά με τα πολύ καλά σπαστά Ελληνικά της. Η φωνή της ήταν αρκετά αισθησιακή,ελαφρώς βραχνή και αρκετά καβλιάρικη.Όπως είμασταν και οι 2 γονατιστοί παίχτηκαν και μερικά φιλιά με γλώσσα κάτι στο οποίο δεν την είδα να επιμένει πολύ αλλά μέσα στο πάθος της συνεύρεσης παραδιδόταν και αυτή.Ξάπλωσα και η Σοφία άρχισε να τρίβεται πάνω μου και να με χαίδευει γλύφωντας παράλληλα και το σώμα μου.Άρχισε ένα handjob επιδέξιο κάνοντας κοπλιμέντα για το μέγεθος του μορίου μου.Όταν ατσαλώθηκε και πήγε να μου φορέσει λάστιχο της είπα οτι γουστάρω να με περιποιηθεί ακάπελα (την είχα ρωτήσει πριν περάσω στο δωμάτιο,όταν μπήκα την πρώτη φορά). Η Σοφία χωρίς καμία αντίρρηση άρχισε να γλύφει τον πούτσο μου με μεγάλη μαεστρία και αρκετά έμπειρα και με είχε λιώσει. Μου έγλειφε εναλλάξ αρχίδια και πούτσα σε διάφορες παραλλαγές και έγω την είχα στο πλάι μου ξαπλωμένη και έπαιζα με τοπ μουνάκι της και αυτή κάβλωνε. Στο 69 που την πήρα την έγλυψα μέ τόσο πάθος που λίγο πριν τελειώσει πετάχτηκε σαν ελατήριο στο κρεββάτι για να μην έρθει σε οργασμό. Την ρώτησα γιατί το έκανε αυτό και ότι ήθελα να την κάνω να χύσει και μου απάντησε οτι θέλει να χύσει γαμώντας την. Εγώ πιστεύω οτί το έκανε γιατί μάλλον θα της ήταν δύσκολο να δουλέψει μετά. Βέβαια εγώ δεν της έφερα καμία αντίρρηση και της είπα να προχωρήσουμε στο δια ταύτα.Πέρασε προφυλακτικό και ήρθε απο επάνω μου στηριζόμενη στις φτέρνες των ποδιών της και άρχισε να με γαμάει με το μουνί της. Στην στάση αυτή μου πρόσφερε πολύ καλό θέαμα και δεν μπορούσα να μην συγκρίνω την συμπεριφορά της με την Μαρία την τρελοκοτσιδού που κάνει τέτοια αεροπλανικά κόλπα.Μόνο που αυτή έκανε και κάτι παραπάνω σίγουρα. Στην στάση αυτή που την είχα μάλιστα μου έλεγε "κοίτα πως ο μεγάλος πούτσος σου σκίζει το μουνί μου". Με είχε φθάσει στο ζενιθ της κάβλας η πουτανίτσα! Σε λιγάκι την έφερα και πιο κοντά μου αναλαμβάνοντας και εγώ δράση και τα καβλόλογα έδιναν και έπαιρναν όλη την ώρα.
Στο πισοκωλητό είχε στηθεί πολύ καλά και σωστά έτσι όπως πρέπει να είναι,χωρίς κόλπα και υπεκφυγές. Μάλιστα στην στάση αυτή μου έλεγε πως η πουτσάρα μου ξεσκίζει το στενό της μουνάκι και με είχε καβλώσει. Το μουνάκι της είναι πράγματι στενό γιατί μπορούσα να αισθάνομαι άνετα τα τοιχώματα του παρόλη την κρέμα που είχε βάλει. Όταν την γαμούσα αισθανόμουν το μουνί της να σφίγγει τον πούτσο μου και πράγματι αισθανόμουν τυχερός που την είχα καβλώσει τόσο πολύ και μπορούσα να την απολαύσω στο μαξιμούμ.
Η επόμενη στάση ήταν η ιεραποστολική όπου εκεί της αναφώνησα "Ζήτω η Αθάνατη Ρώσικη Σχολή" και αυτή γελούσε και μου έλεγε "Είσαι τρελλός!" Σε αυτήν την στάση είχε ανοίξει τα πόδια της διάπλατα δίνοντας μου το μουνάκι της στο πιάτο και εγώ θαύμαζα την διείσδυση μου γαμώντας την.Το πήδημα συνεχίστηκε με εμένα να κάνω γεωτρήσεις φέρνοντας τα πόδια της στους ώμους μου και να βλέπω τοπν εαυτό μου στον καθρέπτη. Αυτή βογγούσε ηδονικά,εγώ είχα ιδρώσει και ο χρόνος μου φάνηκε οτι είχε σταματήσει.Στην στάση αυτή παραδώθηκε και στα φιλιά μου πάλι για λίγο.
Έπειτα έβγαλα την καπότα ξάπλωσα την έφερα πλάι και αντίκρυ μου και αυτή μου έγλειφε τα αρχίδια ενώ εγώ της έπαιζα τα μουνόχειλα και της είχα βάλει και τον δείχτη μου μέσα. Συνέχισε να μου λέει βρωμόλογα και με είχε καβλώσει.Σε μία φάση έτσι στο άσχετο της έκανα πλάκα λέγοντας της "Τον μαλάκα τελείωσε γρήγορα δεν μπορούσε να περιμένει λίγο ακόμα;" Δείχνοντας της την τσόντα που έπαιζε στην μεγάλη LCD τηλεόραση στο δωμάτιο. Πράγματι ο τύπος την δικιά του την είχε χύσει στα κωλομέρια!
Εκείνη γελούσε και μου έλεγε "Είσαι τρελλός!" Και εγώ της αναφώνησα "Έτσι θα σε χύσω και εγώ τώρα!" Την ξαπλώνω ανάσκελα και της έπαιζα το μουνάκι της που είχε καβλώσει. Στην θέση αυτή μπόρεσα να παρατηρήσω οτι το μουνάκι της ήταν πολύ περιποιημένο με μία λεπτή ευθεία λωρίδα απο μουνότριχες που με κάβλωναν πολύ και της το είπα.
Το τέλος ήρθε στο όμορφο κορμί της και της έριξα τόσα πολά σκάγια που στο τέλος μου έλεγε χαριτολογώντας οτι θα πρέπει να κάνει ντουζ.
Μιλήσαμε για λίγο όταν ντυνόταν και μου είπε οτι είναι καινούρια και έχει δουλέψει μόλις 2 εβδομάδες. Μου είπε οτι κάνει περιστασιακά αυτή την δουλειά και κάποια άλλα πραγματάκια που λόγω προσωπικών δεδομένων οφείλω να σεβαστώ και δεν θα τα αναφέρω εδώ.
Μου είπε επίσης οτι στο σπιτάκι αυτό δεν δουλεύει συχνά και δεν ξέρει αν θα δουλέψει απο εδώ και πέρα, Πάντως μου είπε όταν την ρώτησα οτι το άλλο Σάββατο θα την βρώ σίγουρα στην θέση της.
Πιστεύω οτι η κοπέλα είναι διαμαντάκι και αξίζει να περάσετε απο το μαγαζί να το διαπίστωσετε και μόνοι σας.Εγώ πάντως σίγουρα θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2013
χροοοοοοοοοοοονια στο κουρμπετι..
21 Απριλίου, 2013
Σοβαρά; Δεν την έχω ξαναδει την συγκεκριμένη. Σε μασατζίδικο δούλευε πριν;
21 Απριλίου, 2013
Ρωσιδες οι καυλυτερες ολων Έρωτας
21 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει περασει απο ολες τις βαθμιδες..υπηρεσιες οπως τις περιγραφετε,αγαπητε..
21 Απριλίου, 2013
Σταθερά θεός ο Προφέσσορ. Την συγκεκριμένη την είχα πετύχει πρίν κάποιο καιρό στο ίδιο σπίτι μαζί με την Μαρίνα. Τελικά είχα πάρει την Μαρίνα εκείνη την ημέρα επειδή με καυλώνει απίστευτα και λογάριαζα να πάρω την Σόφι μετά από κάποιο καιρό αλλά τελικά δεν το έκανα. Για τα πρακτικά η Μαρίνα ψιλογκρίνιαζε/νιαούριζε γιατί λέει η Σοφία δεν είχε χαρτιά και φοβόταν ότι θα τις μπαγκλαρόσουν και τις δύο μια μέρα.
21 Απριλίου, 2013
Dawn, πάρε και την Σόφία. Όπως είδες αξίζει!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6