Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198299
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Περπατωντας νυχτα στην Συγγρου και πλησιαζοντας το X-BAR, η μουσικη ειχε γινει ενα με τον ανεμο. Μια εντονη αισθηση του θαυμαστου ηταν διαχυτη στην αστικη ατμοσφαιρα. Ηταν σαν να ειχε ανοιχθει γυρω μου ενας κοσμος κρυφος, αποκαλυμμενος μονο για μενα, το μονο διαβατη της Συγγρου εκεινη τη στιγμη.
Μπενοντας μεσα στο X-BAR και βλεποντας πανω απο δεκα θηλεα ντυμενα προστυχα με εντονη λαγνεια στο ματι αρχισε να εντεινεται η φαντασια, η ονειροποληση, και το ενδιαφερον μου, και αρχισα να καταστρωνω για αρκετες σχεδια γαμευσης τους.
Το ενδιαφερον μου επεσε κατευθειαν στην μελαχρινη Ρουμανα Τζεσικα, καθοτι καθως επινα το ποτο μου ειχε κατσει σε εναν γωνιακο καναπε απεναντι απο μενα και εκανε διαφορες λεσβιακες φασεις με την φιλη της την Ντελια!
Η Τζεσικα ειναι μελαχρινη Ρουμανα με εντονη λαγνεια στο ματι, ομωρφο προσωπο και σωμα. Την προσκαλεσα να κατσει μαζι μου και συντομα φτιαχτηκε μια ωραια ατμοσφαιρα καθως τα χαδια της σε συνδιασμο με το ξεκωλο φορεμα της εμαλασσαν την καρδια και δημιουργισαν μια αισθηση ελευθεριας.
Ετσι αφου ειχε φτιαχτει κατασταση πηρα την Τζεσικα εις τα ανωθεν δωματια της αμαρτιας. Οι ψαύσεις και οι περιπτύξεις αρχισαν απο την σκαλα και κατεληξαν σε αγριο σεξ στο δωματιο της αμαρτιας.
Απο τις πιο ωραιες φασεις με την Τζεσικα ηταν που οσο εκανε ενα super σπεσιαλ τσιμπουκι επερνε ολοενα και πιο προστυχες στασεις και συνχρονος αυνανιζοταν. Μετα εγιναν ολες οι εναλλαγες στασεων και το αποκορυφωμα ηταν οταν η Τζεσικα κολλησε τις βυζαρες της στο προσωπο μου και αναφωνησε δυνατα...
-Ολον βαλτον μωρο μου... ολον να με ξεσκισεις θελω... κανε με να χυσω!!!
Μετα η Τζεσικα παρειχε ενα πολυ σπεσιαλ αισθησιακο και χαλαρωτικο μασαζ το οποιο συνεχιστηκε και στο ντουζ!
Μετα ταυτα μεταβηκαμε κατω στο X-BAR με την Τζεσικα σαφος πιο ανανεωμενη και χαμογελαστη!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2013
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2013
Μπορεις να μας αναφερεις χρονο και κοστος ?
Την κερασες στο μαπρ ?

Ρωταω γιατι μου αρεσει αρκετα εμφανησιακα και θα με ενδιεφερε...............
10 Απριλίου, 2013
χαίρομαι που πέρασες κ συ τόσο καλά με τη τζέσσικα φίλε οργασμέ...Κουλ είναι πολύ τίμια επιλογή και τα δίνει όλα...αν σταματήσει και το θέμα του κεράσματος πριν την άνοδο θα ναι σούπερ!!!Κουλ
10 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο χρονος ηταν γυρω στα 40 λεπτα και το κοστος 50 ευρω! Στο μπαρ την κερασα ενα ποτο 10 ευρω.
ON
orgasmo nero
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3