Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488383
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είπα και έγω να δοκιμασω την Ρομινα που ειχα δει καλες κριτικες .Μπαινω στο σαλονακικαι βγενει το κοριτσι κορμαρα ,στηθος μεγαλο σιλικονατο, μεση δαχτυλιδι, προσωπο (για μενα)συμπαθητικο.Παιρνω το προγραμμα τω 70 καθοτι λατρης του 69 και μπαινω στο δωματιο.Ερχεται το κοριτσι πανω σε κατι τεραστιες γοβες γδυνεται και αμεσως ερχεται απο πανω μου και μου προτασει το γεματο στηθος της αμεση ανταποκριση της ρογας στα χαδια και τα φιλια, για μενα πολυ πιπιλιστικη.Φιλια και χαδια απο την πλευρα της (λαιμο.στηθος) πολυ αισθησιακα.Συνεχεια περιποιηση δικια μου στα κατω χειλακια καθησε αρκετη ωρα μεν χωρις ιχνος ανταποκρισης δε.Συνεχεια με γλυψιμο απο μερους της πολυ καλο με προσπαθειες deep και μετακαβαλημα οπου κοθνιοταν υπεροχα με ειχε κατακαβλωσει.Στην συνεχεια ιεραποστολικη σταση με ανοιγμα καλο των ποδιων της.Εκει σα να προσπαθησει να εχει μια ανταποκριση και καταθεση απο μερους μου.Με ρωτησε αν ειμαι οκ και σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε.Τωρα θα μου πειτε για το σχολιο στον τιτλο δεν ξερω αλλα κατι μου ελειπε ισως επειδη ηταν ηπρωτη φορα και ηταν λιγο μαζεμενη ισως..... Δεν ξερω :thinking

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2013
Χμμμ;Χμμμ; Τωρα φιλαρακι με προβληματισες παρα πολυ διοτι αρκετο καιρο την εχω βαλει στο ματι την Ρομινα και ηθελα να της κανω μια επισκεψη ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης διοτι διαθετει μεγαλο στηθος που ειναι και η αδυναμια μου...
27 Δεκεμβρίου, 2013
Παιδιά που έχει χαθεί η εν λόγο κορασίδα??? Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2