Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400615
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στις εκτενείς συζητήσεις που είχα τους τελευταίους μήνες με τον φίλτατο PIATSA όποτε η κουβέντα έφτανε στην Κατερίνα (τη λεγόμενη kinky) η μόνιμη επωδός του ήταν αυτή του τίτλου. Παρότι από τα γνωστά και δυνατά ονόματα της αθηναϊκής στουντιοσκηνής, και παρότι εμφανισιακά μου άρεσε πάρα πολύ, είχα τους ενδοιασμούς μου κυρίως λόγω του γεγονότος ότι οι σιλικόνες με ξενερώνουν απίστευτα. Από τη στιγμή όμως που το Νο 1 πορνολαγωνικό της Αθήνας έβαζε τη δική του σφραγίδα γνησιότητας ποιός είμαι εγώ που θα αρνηθώ μια ευκαιρία στην κορασίδα;

Την ευκαιρία αυτή τη βρήκα και την έδωσα χθες όταν παρέα με τους εκλεκτούς συναγωνιστές Cheyenne και zidane68 βρεθήκαμε στο Χ-Bar λίγο μετά τη λήξη των αγώνων του Τσου Λου. Μετά από λίγο η Κατερίνα ήρθε στο τραπέζι μας όπου και ξεκίνησε εγκάρδια συζήτηση με τους φίλους μου, τους οποίους γνωρίζει καλά από προηγούμενες συνευρέσεις τους. Εμφανισιακά ήταν χάρμα οφθαλμών μέσα στο μαύρο κολλητό φόρεμα της, το οποίο με δυσκολία συγκρατούσε τα πλούσια προσόντα της. Αφού ήπιαμε τα ποτά μας, εξέφρασα την επιθυμία να τη γνωρίσω καλύτερα και πήραμε το δρόμο μας για τον πάνω όροφο.

Εκεί η Κατερίνα με πήγε στο δωμάτιο που ήταν ελεύθερο και με άφησε να κάνω το μπάνιο μου προτού έρθει κι'αυτή. Ο αγώνας ξεκίνησε με χαμούρεμα στην ανετότατη πολυθρόνα που κοσμεί το χώρο προτού μεταφερθούμε στο κρεβάτι. Συνέχεια με την περίφημη πίπα της, όπου από ένα σημείο και μετά νομίζεις ότι ο πούτσος σου είναι γραμματόσημο με τόσο φτύσιμο που του ρίχνει. Το'χει η κοπέλα και δε φοβάται να το δείξει, ούτε να υπακούσει στις οδηγίες σου χωρίς μα και μου.
Ακολούθησε ισπανικό, που με τέτοιες βυζάρες επιβάλλεται. Η κοπέλα είναι υπερήφανη για τα προσόντα της και ακόμη πιο υπερήφανος οφείλει να είναι ο πλαστικός της. Βάζω στοίχημα το νοίκι μου πως αποκλείεται να καταλάβει ακόμη και ο πιο έμπειρος μπουρδελιάρης ότι το στήθος της είναι σιλικονάτο. Μιλάμε για απίστευτη δουλειά που δεν την "πιάνεις" ούτε με το μάτι, ούτε με το χέρι (πόσο μάλλον που ταιριάζει αρμονικά με το υπόλοιπο σώμα της).

Πέρασμα στο κυρίως πιάτο με την Κατερινάρα σε ρόλο καουμπόισας να δίνει ρυθμό και την αφεντιά μου να συνεχίζει να εξετάζει ιδίοις χερσίν τα κάλλη της. Ενδιάμεσα έχουμε διαλείμματα όχι για ταμ-ταμ αλλά για να κάνα φιλάκι στο στόμα (χωρίς γλώσσα).
Τέλος με πισωκολλητό όπου η εξαιρετική θέα του αναγεννησιακού κορμιού της σε συνδυασμό με το soundtrack των προτροπών της, με έκαναν να παραδώσω πνεύμα (και όχι μόνο), τερματίζοντας έτσι μια από τις καλύτερες και πιο έντονες συνεδρίες που είχα εδώ και αρκετό καιρό.

Χρόνο δεν κράτησα, πάντως σε καμία περίπτωση δεν διαπίστωσα την παραμικρή βιασύνη από πλευράς της Κατερίνας. Όχι μόνο αυτό αλλά στο τέλος μιλήσαμε και για κάνα πεντάλεπτο, όπου διαπίστωσα εκ νέου πόσο επικοινωνιακή και ευχάριστη στο χαρακτήρα κοπέλα είναι. Ούτε και η υπηρεσία μας ενόχλησε καθόλου σε αυτό το διάστημα.

Εν κατακλείδι, έζησα μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου στο χώρο, η οποία ωστόσο μπορεί να μην προέκυπτε ποτέ χωρίς την προτροπή ενός καλού φίλου, τον οποίο είχα τη χαρά να γνωρίσω μέσα από το φόρουμ μας. Αυτός δεν είναι και ο λόγος ύπαρξης του bourdela.com άλλωστε;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού