Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315351
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από αρκετά χλμ με τον Τυφώνα κατέληξα στο ενλόγω μαγαζί καθότι είχα δει την Λάουρα από τις φώτο και μου έκανε εντύπωση. Όντως έτσι είναι όπως στις φώτο. Μελαχροινό πιπινάκι 22 χρονών μου είπε γύρω στο 1.70 χώρις τα τακούνια με όμορφο σώμα και βυζί γαμάτο για μένα το οποίο είναι ότι αξίζει περισσότερο.
Ο χώρος πεντακάθαρος με πετσέτα σφραγισμένη και παντόφλες. Ντουζάκι και πριν τελειώσω έρχετε η κοπέλα.
Μέσα στην τρελή χαρά με χιούμορ για να σπάσει ο πάγος, γδύνετε και με βάζει να ξαπλώσω ενώ εγώ ήθελα να την αρπάξω στα όρθια. Τέσπα λέω αρχίζει να ασχολείται με την επίμαχη περιοχή στο καθιστό ενώ την τράβηξα να έρθει δίπλα μου για να ασχοληθώ με τα βυζιά της.
Πράγμα το οποίο έγινε αμέσως και μετά πέρασμα προφυλακτικού για μια πίπα σχετικά καλή με χρήση χεριών όπου μου πρότεινε να με τελειώσει αν ήθελα.
Φυσικά της είπα όχι και την προέτρεψα να ανέβει επάνω μου. Σχετικά λίγα κουνήματα για να την φέρω σε ιεραποστολικό όπου εκεί ήταν που το ευχαριστήθηκα καλύτερα.
Την γύρισα στα doggie αλλά όντως δεν ξέρει να στήνετε καλά με αποτέλεσμα να με δυσκολέψει αρκετά.
Με αυτά και με αυτά το τέλος ήρθε. Για μένα ηυ κοπέλα είναι πρόθυμη σε ότι της πεις, χαμογελαστή, όμορφη αλλά πρέπει να γράψει πολλά χλμ ακόμα το κοντέρ της για να πεις ότι θα δώσει το κάτι παραπάνω και θα σε κάνει να ξαναπάς μαζί της. Δεν είναι ότι βαριέτε αλλά δεν έχει την κατάλληλη εμπειρία για μένα.
Σίγουρα δεν βιάζεται, δεν λέει όχι σε τπτ, αλλά ώς εκεί.
Η κριτική του φίλου από κάτω αντικατοπτρίζει την πραγματικότητα
Αυτά και πάμε για άλλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2013
καλά kerveras,τόσο υψηλή βαθμολογία για μια μέτρια συνάντηση με την κοπέλα??

μήπως πρέπει να αναθεωρήσεις λίγο την βαθμολογία σου Χμμμ;
27 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τη ψάξεις ρε Μάκη αφού Ο άνθρωπος είναι προμότορας
28 Φεβρουαρίου, 2013
καμια φορα κανει και ο τυφωνας λαθη.οταν γραψει τα χλμ που πρεπει τα ξαναλεμε,δεν ειναι εποχες για πειραματα
28 Φεβρουαρίου, 2013
χαχαχαχαχα σωστός ο mpouzoklidos,αφού το είχε πει ο Siggrou 144 έτσι θα είναι Γλώσσα

πέρα από την πλάκα,η βαθμολογία του είναι υψηλή για μια μέτρια συνάντηση.....
28 Φεβρουαρίου, 2013
Μάκη αυτό που ανέβασε το μέσο όρο είναι η καθαριότητα, η συμπεριφορά της υπηρεσίας η εμφάνιση που σίγουρα όπως είπα είναι πολύ όμορφη και μάλλον και το πάρκινγκ. Αλλιώς αν δεις στη συμμετοχή έχω 6 Χμμμ;
02 Μαρτίου, 2013
o sigrou 144 pou kolaw sto xoro mas kai ti eixe pei giati den vlepw?
13 Ιουλίου, 2013
Παιδια. εχει δικιο, και,γω πηγα σημερα και ηταν φολα. δειτε το σχολιο που ανερτησα στην προηγουμενη κριτικη:
"Μακάρι να ειχα δει το σχολιο σου πιο πριν. Ημουνα βεβαια και πολυ ατυχος. Πηγα σημερα για τη Μαρια , αλλα δυστυχως ελειπε και επειδη ειχα καυλες, μπηκα με τη λαουρα. Πραγματικα εντυπωσιακο βυζι, αλλα απο διαθεση και συμετοχη ... Άσε βρασε. Ενταξει, ευγενικη και καθαρη η κοπελα, αλλα ευγενικη ειναι και η κοπελα στο γρηγορη που μου φτιαχνει το σαντουιτς!!. Η δουλεια αυτη, δεν κανει για την κοπελα. Μιλαμε, δεν μου εσκασε ενα χαμογελο για δειγμα!!!! Ενοειται οτι δεν προκειται να ξαναπαω!!"
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7