Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Κασσανδρα ειναι μια μελαχρινη κοπελα, που δηλωνει 24 χρωνων, καρε μαλι, προσωπο που δεν συναρπαζει, βυζια σιλικονατα σκληρα, δεν μου αρεσαν και δεν μπωρεσα να τα εκμεταλευτω στο επακρο μιας και ειναι πολυ σκληρα και κοιτανε και προς τα επανω, σωματακι αδυνατο με στενο κολαρακι και αδυνατα ποδαρακια, αν και δεν με ενθουσιασε εμφανησιακα και δεν θα εμπενα με τιποτα, αν οι κριτικες δεν ηταν με το μερος της, οποτε μπηκα μεσα με απλο προγραμμα 30€. Η τσατσα γνωστη ψυσιογνωμια, αυτη με τα γυαλια που δουλευε τελευταια στο Α.Γεωργιου 34, και παλαιοτερα στο Λουξ στην Αλιακμωνως, τελειως αντιπαθης μου ειναι, αν και χτες ηταν ολο γλυκες αλλα εχει την ταση να στραβομουτσουνιαζει οταν δεν μπενεις και να λεει τα δικα της παραμυθια, το 5 της το εβαλα λειαν επιεικως, μιας και κατα την δειαρκεια συνουσιας μου με την κορασιδα δυναμωσε εντονα μια φορα την μουσικη...Θυμός
Περιμενοντας ξαπλωμενος στο μικρο δωματιο το οποιο το βρηκα καλως, με αυτοματο χαρτι και υγροσαπουνο, οντως σεντονια δεν υπαρχουν, αλλα πιστευω αυτο το ασπρο καλυμα να αλαζατε τακτικα, αν και στην δικια μου περιπτωση ηταν πεντακαθαρο, η Κασσανδρα μπηκε μεσα με χαμογελο και μια θετικη ενεργεια που και τα δυο διατηρηθηκανε εως το τελος της συναντησης μας, Ελληνικα πολυ καλα και συννενοηση πληρης, περασε κατευθειαν σε φουλ επιθεση και επεσε στην αγκαλεια μου ετσι οπως ηταν φορωντας ενα κοκκινο δαντελωτο κορμακι, αγκαλιες και φιλια απο μερους της σε σημειο να μην με αφηνει να παρω ανασα, αφου μπορεσα και την εβαλα απο κατω, μπορεσα και αποκαλυψα τα ψευτικα βυζια τις τα οποια εχουν καλη ρωγα, στεκονται καλα οταν ειναι ξαπλωμενη, αλλα σαν σιλικονατα και σαν ποιοτητα δεν μου αρεσαν, το μουνακι της ηταν σχετικα υγρο, ομορφο με μικρα μουνοχειλα, με αφησε να το χαιδεψω και δεν εδειξε να ενοχλητε με τα δαχτυλα μου να μπενουν μεσα σε αυτο, για αρχη προσφερε ελαφρυ αρχιδογλυψιμο και χαιδεμα το γυμνου μου πουτσου στο προσωπο της.!! Μετα το περασμα την καποτας εκτελεσε μια καλη προς αγρια πιπα με παθος και δυναμη θελησε να τον εξαφανησει με ελαφρια ντιπ, αλλα δεν τα καταφερε, σταση του κορμιου της προς τα εμενα, βυασηνη να ξεκινησουμε το σεξακι δεν εδειξε καθολου και συνεχισαμε τα χαιδολογηματα ο ενας στον αλλον, οι στασεις που ακολουθησαν τρεις κλασικες δυνατες με πληρη συμετοχη απο μερους της, με πρωτη αυτη απο κατω μην χρησημοποιοντας λυπαντικο αν και το ειχε μαζι της λεγοντας μου οτι θελει να με νιωσει μεσα της.!!! Γλώσσα στην εισοδο την βρηκα απιστευτα στενη, με δυσκολια εμπενα ολος μεσα και απο μια πλευρα το ευχαρηστιομουνα και απο μια αλλη δυσκολευομουνα μιας και μου δημιουργουσε εναν ελαφρυ πονο, αλαγη απο επανω η οποια σταση την εκτελεσε με σκοπο να παρει το οσκαρ.! την σταση αυτη την ξερει καλα και ξερει παρα πολυ καλα πως να κουναει την λεκανη της, εκει καπου η μουσικη δυναμωσε μια φορα υπενθυμιζοντας η υπηρεσια οτι ο χρονος περναει, με αποτελεσμα να με αποσυντονισει λιγακι και να χασω την γλυκα που ειχα αποκτισει, αυτο ομως δεν επηρεασε καθολου την Κασσανδρα που συνεχισε τον αγωνα με το ιδιο παθος, περασε αρκετος χρονος με αυτη απο πανω μου και να μην δειχνει οτι κουραζετε καθολου, αλαγη στα 4αρα, το κωλαρακι της στρογγυλο ψιλοαφρατο, η εισοδος με δικη της βοηθεια και παλι απιστευτα στενη, γερνοντας και ποιανοντας τα βυζακια της αρχισα να χυνω και να το καταλαβανει, και να μου λεει η ιδια ποσο της αρεσει που την χυνω...καθησαμε για λιγα δευτερα στο κρεβατι να παρουμε ανασες μια και η ολη φαση ηταν αμοιβεας συμετοχης και απο τους δυο. Με αποχερετησε με ενα φιλακι λεγοντας της οτι θα με ξαναδει.
Η Κασσανδρα νωμιζω ειναι οτι καλυτερο εχει φερει απο θεμα επιδοσης το μαγαζι μετα εποχων Μιλανας, χωρις να θελω να μειωσω την αλλη δυνατη κορασιδα του ιδρυματος Νατασσα, την οποια ειχα δοκιμασει στις πρωτες μερες αφηξης της στο ιδρυμα και απο τοτε δεν την ξαναδοκιμασα, συγκρινοντας τις δυο εμπηριες μου κατατασω την Κασσανδρα ανωτερη της. Η Κασσανδρα εχει τσαγανο και εκτιμαει τον πελατη, αυτο μου εδειξε καθολη την δειαρκεια της συνευρεσης μας, απο θεμα καθαριοτητας την βρηκα αριστη, μοσκοβολουσε απο πανω εως κατω, ιχνος βυασηνης μηδεν, μια μικρη τρελα την βγαζει η οποια σπαει τον παγο της πρωτης επαφης με την μια, λεει ηρθε για να κατσει και δεν θα φυγει, ειναι ενα καλο χαρτι για την μπουρδελοκατασταση της πολης μας και προτινετε σε οποιον θελει να περασει ενα 20-30λεπτο ευχαρηστα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Κασσάνδρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2013
Φευβρουάριος....Πρέπει να ξαναπας σχολείο και ειδικά τις 3 πρώτες τάξεις του δημοτικού...
20 Φεβρουαρίου, 2013
Αμα εχει καμια καλη δασκαλα παω ξανα...απο Σεπτευριο ομως.!!
20 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μ' αρέσει που τον διόρθωσες κιόλας
Φεβρουάριος είναι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3