Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απο την μια μερια η ελλειψη εναλλακτικων στοχων αφου διαπιστωσα οτι τα κοριτσια που ηταν οι κυριοι στοχοι ελειπαν-Τζια και Εμμανουελλα, επι της Φριξου αμφοτερες-και απο την αλλη τα εγκωμιαστικα σχολια απο δυο πιπινολατρες φιλους μου,αποφασισα λοιπον να δωσω μια ευκαιρια στην Μαρια.
Δεν το προσεξα απο την αρχη αλλα στην πορεια συνειδητοποιησα οτι ειχα μπροστα μου την τσεχικη εκδοση της Σασας Μπαστα στην τρυφερη ηλικια των 19 ετων.Ξανθια, προσχαρη,με σφιχτο σωμα,λαχταριστο αν και μικρο στηθος και με αυτογνωσια οπως θα δειτε παρακατω.
Μπαινοντας στο δωματιο με εξεπληξε το ντυσιμο της που θα μπορουσε ανετα να το δει καποιος πανω σε πιστα νυχτερινου κεντρου:μινι φουστιτσα και ενα ειδος μπλουζας που αφηνε ακαλυπτο μεγαλο μερος του σωματος της.Δεν φορουσε εσωρουχα.Αρχισε να λικνιζεται στον ρυθμο ενος τσιφτετελιου που εκεινη την ωρα ακουγοταν .Εξωτερικευσα τις σκεψεις μου για το ντυσιμο της και μου απαντησε οτι δεν θα μπορουσε να ανεβει σε πιστα γιατι η φωνη της δεν ειναι καλη.Αρκετα κατασταλαγμενη για την ηλικια της...
Προτιμησα να μην βγαλει τελειως τα ρουχα της και αρχισα να παιζω με τις ρωγες της.Φιλησα τον λαιμο της και τα χειλη της.Εγλειψα τον αφαλο της και αφου την γυρισα μπρουμυτα της εκανα ενα συντομο αλλα περιεκτικο μασαζ.Μετα σταθηκε στα γονατα με αγκαλιασε με ολο το σωμα της και αρχισε να με φιλαει στον λαιμο και στο σωμα.Μου αρεσε πολυ αυτη η στενη επαφη που ειχαμε και ειχα φτιαχτει τρομερα.Μου εβαλε το προφυλακτικο και αφιερωσε αρκετο χρονο στο στοματικο.Δυστυχως δεν με αφησε να της γλειψω τον κωλο αλλα τουλαχιστον μπορεσα να παρω μερικα δειγματα στα κλεφτα κατα την διαρκεια του αρκετα απολαυστικου 69.Επαιξα λιγο ακομα με τα μουνοχειλα και την κλειτοριδα της, και με καβαλησε.Μετα ξαπλωσε ανασκελα σηκωσε τα ποδια της , πηρα θεση καθετα στον αξονα της και συνεχισα να την καρφωνω ετσι.Δεν δεχθηκε να μου γλειψει τα αρχιδια αλλα μου τα φιλησε κατι που με ικανοποιησε αρκετα.Μετα απο αρκετο σπρωξιμο και στα τεσσερα-εδω ηταν η μεγιστη ενταση των ηχητικων της εφε-αλληλοαυνανιστηκαμε και κατα την διαρκεια του ισπανικου εχυσα.Οταν γενισα το προφυλακτικο, της ζητησα να με τσιμπουκωσει ξανα .Της εξηγησα οτι με αυτον τον τροπο ηταν σαν να καληνυχτιζει τον πουτσο μου, κατι που της φανηκε αστειο.Με την σειρα μου και εγω, αρχισα να φιλαω το μουνι και τον κωλο της για να πω με αυτον τον τροπο καληνυχτα και το γαργαρο γελιο της ακουστηκε ξανα.Μετα απο μερικες αγκαλιες και φιλια αποχωρησε.
Δεν δεχεται δαχτυλο στις τρυπες ουτε χυσιμο πανω της.Τα ελληνικα της δεν ειναι και ασχημα αν συνεκτιμησουμε το μικρο διαστημα παραμονης της στην χωρα μας.Με τα 50€ που εδωσα μπορω να πω οτι περασα καλα αν και δεν μπορεσα να κανω καποια πραγματα που για καποιους θεωρουνται ακραια .Βεβαια ξερω οτι στατιστικα ειναι δυσκολο μια γυναικα μικρης ηλικιας και επομενως μικρης εμπειριας να μου προσφερει πολυ δυνατες συγκινησεις.Παντως οι πιπινολατρες θα ενθουσιαστουν .Νομιζω οτι αν διευρυνει το ρεπερτοριο της θα μπορεσει να συγκινησει και πιο απαιτητικους συναγωνιστες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.715
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού