Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω σε κάποια πράγματα με βάση την εμπειρία που είχα εγώ μαζί της πάντα και εξηγούμαι.
Με το που ανοίγω την πόρτα αρχίζω να σκανάρω απο κάτω.Ανέβαινα,ανέβαινα και δεν τελείωνε η ρουφιάνα... Χαμόγελο πάνω στα τακούνια ίσως και να ξεπερνούσε το 1,85.Εκεί όμως που άλλο περίμενα να δω και άλλο είδα,είναι το πρόσωπο.Για εμένα είναι ο ορισμός της προστυχόφατσας (δεν το γράφω προσβλητικά) και εκεί προσγειώθηκα απότομα.Άγριo και πρόστυχo πρόσωπο με γατίσια μάτια όμως.
Με το 8 που της βάζω στο σώμα ίσως και να την αδικώ,γιατί η τύπισσα έχει κορμάρα.Προσωπικά όμως προτιμώ το φυσικό στήθος και ας έχει ψιλοατέλειες.Ευτυχώς όμως το στήθος της δεν φτάνει την υπερβολή σε μέγεθος.Επίσης το κορμί της είναι παραπάνω στεγνό απ'όσο θα έπρεπε,με συν 2-3 κιλά στο υπόλοιπο σώμα (εκτός στήθους) θα υπήρχε σχετική συμμετρία ποδιών-κώλου-κορμού-στήθους.Ωραίο κωλαράκι επίσης που δέχεται αδιαμαρτύρητα σφαλιάρες,δεν δέχεται όμως εισβολή και όταν γράφω εισβολή εννοώ παντός είδους.
Σε ότι αφορά το θέμα της πίπας τώρα,έχω την καλή ή την κακή συνήθεια,όπως θέλετε πείτε το,να λαμβάνω μέτρο σύγκρισης...και η πίπα της μου φάνηκε μετριότης.Μονότονη,με ελάχιστο παίξιμο γλώσσας,χωρίς ιδιαίτερο βάθος,ευτυχώς με λίγες δόσεις επαφής στα σιδεράκια και με πάρα πολύ σάλιο,μιλάμε για σάλιο όχι μαλακίες.Με λίγα λόγια ικανοποιητική για να σε καυλώσει αλλά μέχρι εκεί.
Η κατάσταση όμως βελτιώνεται κατά πολύ πάνω στο πήδημα.Σε στάσεις που την βολεύουν να δίνει εκείνη τον ρυθμό δεν αφήνει εκατοστό πούτσου ανεκμετάλλευτο λέμε, Γλώσσα βαθιές διεισδύσεις και όσο πάει.Έχει ωραία ανοίγματα και καλά στησίματα.Η συμμετοχή της είναι αρκετά καλή χωρίς υπερβολές,ενώ προς τις υψηλές στροφές αντέχει για τα καλά και η αίσθηση που μου άφησε είναι ότι το γούσταρε κιόλας.Επίσης μπορεί το κωλαράκι να είναι σφραγισμένο,απο μπροστά όμως δεχόμαστε τα πάντα ευχάριστα.
Στην κουβέντα είναι φιλικότατη δεν μπορώ να πω,επειδή όμως εγώ διέκρινα μια διάθεση φαγώματος χρόνου,όπως και καμία πρωτοβουλία το έργο να έχει και συνέχεια,όπου ήταν εμφανέστατη και αν περνούσε απο το χέρι της θα πηγαίναμε με το σκεπτικό,καλά ήταν μέχρι εδώ και να τη βγάλουμε στο μιλητό,μέχρι να λήξει ο χρόνος.Έτσι δεν κάνουμε δουλειά όμως... Λύπη και επειδή δεν περνούσε απο το χέρι της δεν έγινε.Το παραπάνω αν το συνδυάσω οτι μέχρι να κλειστεί το ραντεβού είδαμε και πάθαμε...κρίμα γιατί ενώ έχει καλά στοιχεία σε εμφάνιση και πάνω στο πήδημα,δεν θα την ξανασυναντήσω.
Είτε τα 100,είτε τα 150,είτε τα 200 είναι ένα πολύ σεβαστό ποσό στις μέρες μας νομίζω για να μην υπάρχει ολόσωστη συμπεριφορά και προσπάθεια να μην ιδρώσουμε την κιλότα όσο θα έπρεπε.
Επειδή το σκηνικό μου έχει ξανατύχει και λόγω του ότι πολλές του χώρου μπαίνουν εδώ μέσα και διαβάζουν κριτικές,εγώ θα τους πω να ρίξουν ακόμα περισσότερο βάρος στο θέμα συμπεριφοράς, διάθεσης κτλ.Ακόμα και αν κάποιος δεν ικανοποιηθεί απόλυτα απο το service
αν τα υπόλοιπα είναι σωστά,υπάρχει πιθανότητα να ξαναδοκιμάσει.(Εγώ τουλάχιστον έτσι πράττω)
Πάντως για να είμαι δίκαιος,όσοι θέλουν πήδημα έντασης,με κορμάρα, και δεν έχουν πρόβλημα με την τιμή,είναι OK.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2013
σε γενικες γραμμες,περασες καλα η οχι?εγω νομιζω ναι...
03 Φεβρουαρίου, 2013
Σε ότι αφορά πάνω στο πήδημα πέρασα αρκετά καλά,απλώς το θέμα με μένα στράβωσε στη συνολική συμπεριφορά και διάθεση της.
Γι'αυτό και της τα έγραψα για να τα βελτιώσει στο μέλλον.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2