Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294634
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κοπελα δηλωνει μιση Βραζηλιανα, μιση Κυπρια, το ονομα της με επιφυλαξη ειναι Εμυλι αν θυμαμαι καλα, εμφανησιακα ειναι μια μελαχρινη σεξοβομβα, μας την επεσε με την φιλη της στο σαλονακι και καταφερε να με πεισει να περασω στα ενδοτερα, μαλια μαυρα σγουρα με ξανθιες ανταυιες, προσωπακι ομορφο με χειλαρες, επιδερμιδα μεταξενια σκουροχρωμη, κωλαρακι κολαση στην αφη σε αναστατωνει, ποδαρες μιας και ειναι σχετικα ψιλη, απο βυζακι εχει φυσικο γεμιζει η χουφτα και ειναι πολυ λαχταριστο.
Με το που μπηκε στο δωματιο ξεκινησαμε τα προκαταρτικα στα ορθια οπου τα χερια μου απλωθηκαν σε ολο το κορμι της, εγυρε στο κρεβατι και εσκυψε σε αυτο οπου απο πισω χαιδευτηκα αρκετα, και τον εχωσα αναμεσα απο τα θεσπεσια κολωμερια της, ειχα γινει πυραυλος και ηθελε να με εκτοξευσει, ιχνος βυασυνης καθολου εβγαλε το βρακακι της και αρχισε να χαιδευει το μουνακι της, δαχτυλακια αφησε πανω στο υγρο ή προαλοιφημενο μουνακι της αρκετα, δεχτηκε αρκετα φιλακια στο σωμα της και κατα μηκος στα ποδαρακια της μεχρι τα μπουτακια της, η πιπα της ηταν δυνατη μανιασμενη το ρουφουσε ολο μεσα με τρελα, ξεκηνησαμε ιεραποστολικα αφου πρωτα με αφησε να παιξω ακομα λιγο με την μουναρα της, μπενοντας μεσα της η αισθηση ηταν τελεια, με εποιασε απο το σβερκο και ξεκηνησαμε ενα αργο καλο καυλωτικο ρυθμο να γαμιομαστε, της εγλυψα το λαιμουδακι και τυλιξε τα ποδια της γυρω μου και αναστεναζε ολοκληρη, εδειξε να το απολαμβανει εξισου οπως εγω, σηκωθηκα στα γονατα και σηκωσε την λεκανη της ορθια ελενχοντας την δυησδηση και βοηθοντας την και εγω κρατοντας την στον αερα, καυλωσα αρκετα και τα εριξα νωρις μεσας της ελατωνοντας χωρις 2η σκεψη...δεν το καταλαβε οτι τελειωσα ή απλα ετσι εκανε, και ζητησε αλαγη στα 4αρα, στεναχωρεθηκε οταν της ειπα οτι το παιχνιδι εληξε...μηλισαμε ελαχιστα και με αποχερετησε με ενα φιλακι...
Με εστηλε αδιαβαστο η συγγεκριμενη, αποδοση στο φουλ, κορμαρα λαμπαδα, το μονο που μετανιωσα ειναι που δεν μπορεσα να κρατηθω για να την δοκιμασω και σε αλλες στασεις που πιστευω θα ειναι εξισου αποδοτικη, και στεναχωριεμε που δεν θα εχω την ευκαιρια στο πρωσεχες μελλον να το πραξω, μιας και δεν ειμαι απο με εδω κοντα, για να ξαναπαω τιμισε τα λεφτα της και με το παραπανω, απο ολη την ημερα ηταν αυτη που την θυμομουν και την επομενη....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2012
Εμιλυ.

Σωστα θυμασαι. Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1