Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79820
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεράκι παρασκευής και ο δρόμος με οδήγησε στην εν λόγο περιοχη.Σκαστός απο τη δουλειά και φρεσκοπληρωμένος μπηκα στον πειρασμο και πέρασα απο το ευαγές ιδρυμα για μια μάτια.Η πόρτα ανοιγεί και βρίσκομαι στον καναπέ να κουβεντιάζω με την τσατσα για το ποσο κρυο κάνει την τιμή του πετρελαίου κτλ.Ξάφνικά εγένετω φως.Εμμανουέλα.Μια κοπέλα της διπλανής πόρτας ουτε μοντέλο αλλα ουτε και του πεταματού με πολύ ομορφο κορμί ,φυσικό στήθος και εξαιρετική πίσω κίνηση.Καταθεση μετρητών απλο προγραμμα και βουρ για το ζεστό δωμάτιο.Καθαριότητα σε πολυ καλό επιπεδο ,παντοφλες, νηπτίρας κ.τ.λ.Στο ψητό τώρα ......Ξεκινήσαμε την κουβεντούλα με αστειάκια και"αθώα" πειραγματάκια οσπου αρχισε να με γλύφει στο στήθος και να τρίβει επάνω μου το κορμί της με ερωτισμό δεινοντάς μου φιλάκια και γλυψίματα φτάνοντας μέχρι τις μπάλες όππου και τίμησε δεόντος .Ο κάτω κύριος είχε αρχίσει να ξυπνά και να ζεστένεται και το κορίτσι χωρίς δευτερη κουβέντα τον πήρε αργά και βασανιστικά στο στόμα χαιδεύοντας τις μπάλες εγώ τις ετριβα όλη την ώρα το γατάκι της πάνω απο το εσώρουχο και ένιωθα την υγρασία στα δάκτυλά μου.Απο τον ερωτισμό και την ταύλα ψιλόξεχάστικα και παραλίγο να έρθει το τέλος!!!.Η εμμανουέλλα αστειευόμενη μου έπε ότι ξεχάστικε και αυτή και της αρεσει να τον βάζει ζεστό στο στομα.Ανεβηκέ απο πάνω και ένοιωσα κατα την διείσδηση το στενό γατάκι της , ξεκινησε να χορεύει με ρυθμό όσπου την σήκωσα και την έβαλα να κάτσει επάνω μου .Τυλίχτηκε επάνω μου και πλέον σε καθιστή στάση έπανω στο κρεβάτι αρχισα να την σφυροκοπώ με την εμμανουέλλα να με φιλάει στο λαιμό και να αναστενάζει τρελα.Με έφτιαξέ υπερβολικά και την ξαπλώνω κάτω και κεντάω πλέον πλαγιο μετωπικά μέχρι το τέλος οπου δεν αργησε να φτάσει.Πιστεύω ότι ήταν απο τις καλές εμπειρίες θα το ξαναέκανα με την συγκεκριμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού