Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για άλλη μια φορά είπα να ακούσω τη προτροπή του κολλητού μου και δεν έχασα...

Μπαίνω στον οίκο και η υπηρεσία μου παρουσιάζει την κοπέλα, μ άρεσε ομολογώ εμφανισιακά, αν και το στυλ μου δεν είναι αυτό, είχε κάτι το ωραίο. αποφασίζω να περάσω λοιπόν.

Μετά από μια παρατεταμένη αναμονή (αν και δεν είχε άλλο πελάτη) ήρθε στο δωμάτιο η κοπελίτσα... Είναι πολύ μικροκαμωμένη με μαύρο καρεδάκι. Αρχίσαμε ενα ψιλοχαμούρεμα το οποίο κ έφερε σ εμένα την επιθυμητή στύση για να περάσουμε σε στοματικό. Στα συν της συγκαταλέγεται κ το ότι δεν έβαλε προφυλακτικό σε πεσμένο ...τσο καθώς και ότι ήταν χαμογελαστή κ ευχάριστη σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης. Διείσδυση έγινε σε 2 στάσεις κ αφού πρώτα έβαλε λιπαντικό. Συμμετείχε αρκετά μπορώ να πω αν και δεν τη ζόρισα (πώς μπορείς να ζορίσεις ένα τέτοιο πλασματάκι ούτως ή άλλως?) κι έτσι η όλη φάση θύμισε σεξ με συμμαθήτρια από το σχολείο παρά οίκο ανοχής.... Μετά το τέλος (μου) ντύθηκε σιγά σιγά κ έφυγε αποχαιρετώντας με χαμογελαστή.....

Θα ξαναπάω σίγουρα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2012
Χαχαχαχα,,τελειος ο τιτλος ομολογο οτι δεν τον ειχα σκεφτη...οντος πιο γαλακτος δεν γινετε ειναι για το γλυψεις ολοκληρο αυτο το γαλακτοπιπινακι......Αλισια ....Έρωτας
12 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην αρχή άλλον σκεφτόμουνα ομολογώ αλλά μετά μου ήρθε αυτός και θεώρησα πως ήταν ο καταλληλότερος.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2