Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189662
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Ενα απο τα πιο καλα τσοντοσινεμα που εχουμε , ανετη ,διακριτικοτητα , πολυ καλη προβοληταινιων σε ηχο και εικονα και με θαμωνες ολων των ηλικιων !!! Εχω καθιερωσει και πηγαινω καθε Κυριακη και εχω συνδυασει θεαμα , χαλαρωση αλλα κι πουτσο οταν το επιθυμω !!! Ειναι ενας καλος χωρος σε κεντρικο σημειο αφου βρισκεται στο πεζοδρομο διπλα απο το Δημαρχειο της Αθηνας και συνδιαζει ενα καλο sex -shop με τσοντοπροβολες που ειναι στην επιλογη σου !!! Στην εισοδο αριστερα σου βρισκεται μια εκθεση απο διαφορα ερωτικα βοηθηματα και δεξια σου διπλα απο το ταμειο παρα πολυ καλες ερωτικες βιντεοταινιες με ποικιλια θεματων , προχωροντας ευθεια εχει μια μεγαλη πορτα και στα δεξια σου καμπινες ατομικες για να δεις μονος σου οτι ταινια θες και να την παιξεις Μαλακία διακριτικα χωρις να σε δει κανεις και να φυγεις , εκει δεν εχω μπει ποτε !! Ξεχασα να πω οτι δινεις μονο 5 ευρω για το σινεμα και μπορεις να κατσεις απο τις 10:00 ως τις 02:00 που κλεινει !!! Ανοιγοντας την πορτα λοιπον που προανεφερα σε βγαζει σε 2 σκαλες η μια παει στο επανω οροφο και η αλλη στο υπογειο !!! Στον απανω οροφο εχει 2 μεγαλους καναπεδες δερματινους και 2 μεγαλες πολυθρονες , λιγα σκαμπω κι αρκετα μαξιλαρια !! Εχει 2 τεραστιες οθονες πλασμα που παιζουν το ιδιο εργο ταυτοχρονα !!! Ο επανω οροφος ειναι ιδανικος για αντρες που γουσταρουν να ειναι αραχτοι κι εφοσον δεν εχουν κολημα αν τους βλεπει καποιος να τον παιζουν και σιγουρα θα βρεθει καποιος σαν εμενα να γονατισει και να κανει πιπα Ντροπή , για τους πιο προχωρημενους που δεν ντρεπονται οι καναπεδες βολευουν και για απολαυστικο πηδημα Κατσικογάμης , επισης επανω ειναι πολυ καλα και για ζευγαρια , εχω δει 3 φορες ζευγαρι !!! Κατεβαινουμε και παμε στο υπογειο εκει , εχει μια μεγαλη οθονη ( πιο μικρη απο τον επανω οροφο ) που συνηθως παιζει bi τσοντα με παρτουζα , και εχει 5 μεγαλες καμπινες , 2 πιο μικρες και 2 που εποικοινωνουν αφου εχουν glory hole !!! Σε ολες τις καμπινες εχει , μικρες οθονες με διαφορετικα θεματα ταινιων κυριως gay , επισης σε ολες εχει κρεμασμενο ρολο χαρτι και εκτος απο 2 στις αλλες διορθωθηκε το προβλημα και οι συρτες η τα γαντζακια που ασφαλιζουν τις πορτες κλεινουν μια χαρα !!! Εχω κανει αρκετα τσιμπουκια και στο υπογειο και επανω και 2 φορες - αφου πετυχα ατομνα σαν εμενα που δεν ειχαν κολημα αν βλεπει καποιος αλλος - εχω πηδηχτει απολαυστικα επανω στον καναπε !!! Ειναι υπεροχο μερος και εχω καθιερωσει πλεον να πηγαινω καθε Κυριακη συνηθως απο τις 18:00 και αναλογα μπορει να μεινω ως το κλεισιμο !!! Οσοι γουσταρετε να σας κανει πιπα ενας αρρενωπος ψηλος αντρας ελατε και οσοι εχετε καβλες και αξιοπρεπες πουτσο ( τουλαχιστον 18 καιανω ) δινω και κολο !!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2012
Παθητικος 36
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Lefteris Kexagias

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού